reklama
reklama
13. 10. 2018 | poslední aktualizace: 13. 10. 2018  12:24

Nina Vysloužilová personální ředitelkou RENOMIA GROUP

Personální oddělení v RENOMIA GROUP nově vede Nina Vysloužilová. Přichází ze společnosti CME Media Services, kde řídila oddělení lidských zdrojů. Ve své nové pracovní pozici bude zodpovědná za vytvoření a řízení personální strategie pro další rozvoj společnosti.
-rkp
Nina Vysloužilová, personální ředitelka RENOMIA GROUP
Nina Vysloužilová, personální ředitelka RENOMIA GROUP
autor: Renomia

Nina Vysloužilová má více než dvanáctileté zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů, a to zejména z mezinárodních společností, kde se věnovala personálnímu poradenství a strategiím, managementu talentů a interní kultuře společností. Do RENOMIA přechází ze společnosti CME Media Services, v které odpovídala za řízení HR oddělení. Předtím se věnovala řízení lidských zdrojů ve společnostech Philips Consumer Lifestyle a Unilever.

„Mým cílem je navázat na výbornou práci mých kolegů a společně s týmem HR specialistů budovat společnost, která bude atraktivní pro potenciální zaměstnance, ale zároveň podporovat ty stávající. Chci se zaměřit na efektivní nastavení a zlepšení HR procesů, nábor specialistů z oblasti pojišťovnictví, digitalizace a získání talentů z dalších oborů, kteří souvisejí s rozvojem společnosti,“ říká Nina Vysloužilová ke své nové funkci.

Vystudovala psychologii na Univerzitě v Trnavě. Svůj volný čas věnuje koučování, sportu a cestování.

„RENOMIA již 25 let úspěšně rozvíjí své aktivity a služby pro klienty v regionu střední a východní Evropy. Je pro nás důležité i v tomto dynamickém a mezinárodním prostředí nadále rozvíjet firemní kulturu a její hodnoty. Věřím, že díky dlouholetým zkušenostem Niny Vysloužilové se podaří dále zlepšovat a zefektivňovat HR procesy, které budou podporovat byznys i příjemné prostředí uvnitř firmy,“ říká Jiří Nepala, Managing Partner a spoluzakladatel společnosti RENOMIA.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama