reklama
reklama
25. 5. 2020 | poslední aktualizace: 25. 5. 2020  15:31
Brulík nastoupil na pozici CEO ve společnosti Safetica

Richard Brulík nastoupil na pozici CEO ve společnosti Safetica

Technologická společnost Safetica, která se zaměřuje na bezpečnost firemních dat, posiluje vedení. Novým CEO se od 1. května stal Richard Brulík. Přichází ze společnosti Kentico Software, kde působil jako Vice President of Global Sales.
ICT Revue
Richard Brulík, CEO společnosti Safetica
Richard Brulík, CEO společnosti Safetica
autor: archiv HN

Richard Brulík působil před příchodem do společnosti Safetica 5 let v Kentico Software a také v top managementu společnosti Y SoftNa pozici CEO střídá v čele firmy Petra Žikeše, který má nově na starosti rozvoj strategických partnerství firmy.

“Prioritou je orientace na zahraniční trhy, kde má již Safetica silné jméno a postavení. Daří se jí otevírat nové distribuční kanály a strategická partnerství. Z produktového hlediska plánujeme posílit důraz na ochranu dat v cloudu a zrychlit distribuci směrem k MSP a SaaS,” říká o svých cílech v nové roli Richard Brulík.

Safetica kromě postu CEO posiluje i na dalších pozicích ve vedení. Například se může pochlubit novým CMO. Na tuto funkci se posunul Pavel Šarbort ze svého působení ve Vídni. Zároveň přivítala nového šéfa mezinárodního obchodu Armanda Maghariana, který v minulosti vedl mezinárodní expanzi v IT firmách Blue Dynamic a 2N.

Firma plánuje ještě v tomto roce nadále posilovat a nabírat další odborníky do vývoje i product managementu. Safetica je původně brněnská společnost, jejíž počátky sahají do roku 2007. V současnosti je známější v zahraničí, kde působí ve více než 110 zemích. Své řešení v oblasti bezpečnosti firemních dat poskytuje přes 2000 zákazníkům.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama