reklama
reklama
7. 5. 2020 | poslední aktualizace: 7. 5. 2020  13:21
Krenek HR ředitelem ve středoevropském Canonu

Andrew Krenek novým HR ředitelem pro střední Evropu ve společnosti Canon

Do pozice HR ředitele pro 4CE region společnosti Canon EMEA byl jmenován Andrew Krenek. Do Canonu přichází s 25letou zkušeností z pozic lokálního či regionálního HR ředitele v nadnárodních společnostech jako Kraft Foods, Citibank nebo L’Oréal.
ICT Revue
Andrew Krenek, HR ředitel pro 4CE region společnosti Canon EMEA
Andrew Krenek, HR ředitel pro 4CE region společnosti Canon EMEA
autor: Canon

Andrew Krenek bude HR management Canonu pro Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko řídit z Prahy, kam se z USA vrátil v roce 1994. Pouze v letech 1999-2000 si „odskočil“ do italského Milána, kde působil v HR managementu společnosti Pharmacia & Upjohn (nyní součást Pfizer) a na starost měl region střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Andrew Krenek, jenž je jedním ze tří Čechů v top managementu vloni centralizovaného regionu 4CE společnosti Canon EMEA, má za sebou rovněž bohatou minulost na pozici HR konzultanta. V poradenské společnosti Aon Hewitt působil jako Managing Director pro Česko a Slovensko, v PriceWaterhouseCoopers byl ředitelem oddělení poradenství pro řízení lidských zdrojů v Česku a částečně na Slovensku. Na podobné pozici pracoval i v KPMG.

„I když jsem se v mládí věnoval herectví, moje cesta nakonec vedla ke studiu mezinárodních vztahů a mezinárodního obchodu na California State University,“ říká Krenek, jenž nyní žije s manželkou a dvěma dětmi za Prahou.

Andrew Krenek v mládí závodně plaval, nejprve za reprezentaci rodného Československa a po roce 1984, kdy emigroval do USA, i za výběr své univerzity v Kalifornii. V jejích barvách dokonce vyhrál národní univerzitní šampionát na trati 100 metrů motýlek. Jako své nynější koníčky uvádí pětapadesátiletý Krenek cyklistiku a návštěvy lázeňských měst v ČR a Rakousku, ideálně spojené s degustací dobrého vína.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama