reklama
reklama
6. 5. 2020 | poslední aktualizace: 6. 5. 2020  09:51
Kreč šéfredaktorem webu iHNed.cz

Luboš Kreč šéfredaktorem webu Hospodářských novin iHNed.cz

Web Hospodářských novin iHNed.cz má nového šéfredaktora. Od 1. května ho řídí Luboš Kreč. „Hlavním úkolem nového šéfredaktora je maximálně využít příležitosti, které odkryla současná krize,“ uvedla ředitelka redakcí Economie Zuzana Kleknerová.
-rkp
Luboš Kreč, šéfredaktor webu Hospodářských novin iHNed.cz
Luboš Kreč, šéfredaktor webu Hospodářských novin iHNed.cz
autor: Economia

Luboš Kreč dosud v newsroomu Economie řídil čtvrtletní Speciál Hospodářských novin, na tvorbě obsahu se podílel i autorsky. Pracoval ve Forbesuidnes.cz a Týdnu, v letech 2008 – 2018 působil v různých pozicích v HN. V roce 2016 napsal knihu Uprchlíci a zachránci o lidech, kteří se za totality prosadili v zahraničí a po roce 1989 pomohli transformovat českou společnost.

„Nacházíme se v pro média kritické době, ve které nás čekají výzvy, ale hlavně příležitosti, jak lidem poskytnout ještě lepší informační a obsahovou službu. A s tím do toho jdu - udělat z iHNedu nejinovativnější a nejlepší byznysový web v Česku,“ uvedl nový šéfredaktor.

Mediální dům Economia je důležitým hráčem na poli on-line médií a digitalizace mediálního obsahu a významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku. Economia provozuje úspěšné zpravodajské servery iHNed.cz a Aktuálně.cz, řadu tematických internetových titulů a služeb včetně freemailových portálů. Economia vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom a Respekt a několik odborných titulů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama