reklama
reklama
24. 4. 2020 | poslední aktualizace: 24. 4. 2020  07:25

Patricie Šedivá povede externí komunikaci společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Manažerkou externí komunikace společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko se od května stane Patricie Šedivá. Ve své nové roli bude zodpovědná zejména za styk s veřejností.
-rkp
Patricie Šedivá, manažerka externí komunikace společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
Patricie Šedivá, manažerka externí komunikace společnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
autor: HN – Libor Fojtík

Patricie Šedivá bude mít za úkol vytvořit nastavení celkové strategie externí komunikace a budování, posilování i rozvoj vztahů s médii a dalšími partnery. Současně bude také podporovat aktivity Coca-Coly na poli Public Affairs a CSR. 

„Patricie má za sebou v daném oboru bohaté zkušenosti. Jsem si proto jist, že díky těmto svým zkušenostem a rozsáhlým dovednostem bude tou pravou posilou pro náš tým,“ uvedl Petr Jonák, ředitel vnějších vztahů Coca-Cola HBC Česko a Slovensko

Patricie Šedivá působila dvacet let ve společnosti T-Mobile Czech Republic, z toho patnáct let v oddělení komunikace. Zajišťovala korporátní komunikaci, tvořila a realizovala komunikační strategie, připravovala tematické akce a eventy a spolupracovala s neziskovým sektorem. 

V posledních třech letech patřila mezi její klíčové odpovědnosti externí komunikace a PR pro společnost Alza v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Na starosti měla tvorbu komunikačních strategií a média plánu v souladu s cíli společnosti. Také zajišťovala krizovou komunikaci, úzce spolupracovala s vedením, obchodními partnery i státními institucemi, organizovala akce pro novináře a média a působila i v oblasti společenské odpovědnosti. 

V loňském roce byla oceněna v soutěži Mluvčí roku. V kategorii Nejlepší mluvčí soukromého sektoru se umístila na druhém místě.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama