reklama
reklama
25. 3. 2020 | poslední aktualizace: 25. 3. 2020  07:15

Jana Puškáčová prezidentkou Asociace prádelen a čistíren ČR

Novou prezidentkou Asociace prádelen a čistíren (APaČ), spolku zastupujícím zájmy svých zhruba 120 členů, kterými jsou provozovatelé prádelen a čistíren a organizace poskytující podpůrné služby a technologické a strojní vybavení, byla v lednu zvolena regionální manažerka společnosti Elis Jana Puškáčová. Funkce viceprezidentů budou nadále zastávat Martina Prošková z Prádelny a čistírny Jihlava a Jan Chrištof mladší z prádelny Chrištof.
-rkp
Jana Puškáčová, prezidentka Asociace prádelen a čistíren ČR
Jana Puškáčová, prezidentka Asociace prádelen a čistíren ČR
autor: Elis

Jana Puškáčová, která se stala členkou předsednictva APaČ před dvěma roky, působí ve společnosti Elis již 9 let. Z toho více než tři roky dohlíží na chod firmy z pozice regionální manažerky v Česku, Maďarsku a na Slovensku. Skupina Elis je mezinárodním lídrem poskytujícím řešení v oblasti pronájmu a servisu textilií, pracovních oděvů, rohoží, rovného prádla a hygieny v České republice a celkově v 28 zemích Evropy a Latinské Ameriky.

"Vážím si důvěry kolegů z předsednictva a mého zvolení, a to jednak jako čestné funkce - s ohledem na dlouhou tradici Asociace a oboru v ČR - a současně také jako vyjádření podpory k myšlenkám, které prosazuji již od doby, kdy jsem členkou předsednictva. Mezi mé priority i nadále patří zvyšování povědomí o našem oboru, důraz na environmentální aspekty našich provozů a v neposlední řadě pak aktivní zapojení do mezinárodní spolupráce,” prohlásila po svém zvolení Jana Puškáčová.

Dle průzkumu APaČ mapujícího český trh funguje v České Republice 403 průmyslových prádelen a čistíren, z nichž každá denně zpracuje průměrně 3,3 tuny prádla. Přičemž se tak na trhu praní a čištění protočí ročně 5,9 miliardy Kč. Novinkou posledních let na trhu prádelen je pronájem prádla, který poskytuje 28 % podniků, mezi nimi i společnost Elis.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama