reklama
reklama
12. 3. 2020 | poslední aktualizace: 12. 3. 2020  09:55
Štádler country manažerem Adformu pro ČR a SR

Michael Štádler se stal country manažerem pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti Adform

Dosavadní obchodní ředitel pro Českou republiku, Slovensko a některé země Balkánu ve společnosti Adform Michael Štádler, byl povýšen na pozici country manažera pro Českou republiku a Slovensko.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | manažer
Michael Štádler, country manažer pro Českou republiku a Slovensko společnosti Adform
Michael Štádler, country manažer pro Českou republiku a Slovensko společnosti Adform
autor: AdForm

Michael Štádler bude ve své nové roli i nadále zodpovědný za plnění finančních cílů pražské pobočky a nově také za vedení lokálního konzultantského týmu podporujícího klíčové klienty v obou zemích. Zároveň bude úzce spolupracovat s ostatními manažery společnosti v rámci CEE regionu. Z pozice jednoho z jednatelů české pobočky společnosti je jeho úkolem rovněž reprezentovat Adform na obou trzích navenek.

“Střední Evropa je pro Adform jedním z klíčových regionů. Nikdy bychom na těchto trzích nebyli tak úspěšní, pokud by pro nás nepracovali úžasní, zkušení a kvalitní lidé. Jedním z nich je právě i Michael a pevně věřím, že i nadále se mu bude dařit posilovat naši přítomnost ve strategicky důležitém CEE regionu,” říká k povýšení Bartosz Malinowski, viceprezident pro obchod v Adformu v regionu CEE, MEA a APAC.

Michael Štádler doposud zodpovídal za obchodní výsledky Adformu ve vybraných balkánských zemích. Nově bude péče o tyto trhy spadat pod bukurešťskou pobočku.

Před příchodem do Adformu v roce 2013, vedl oddělení online prodeje ve vydavatelství Economia. Zodpovídal také za prodej a marketing ve společnosti ARBOinteractive.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama