reklama
reklama
12. 3. 2020 | poslední aktualizace: 12. 3. 2020  08:45

Zuzana Tryzňová jmenována Cluster Innovation & Lean managerem společnosti GEFCO pro Českou republiku a Slovensko

Innovation & Lean managerem společnosti GEFCO pro Českou republiku a Slovensko byla jmenována Zuzana Tryzňová. V pozici Cluster Innovation & Lean managera bude na implementaci inovací intenzivně spolupracovat nejen s českými a slovenskými manažery, ale především s pařížskou centrálou společnosti GEFCO, která má inovace a jejich implementaci do komplexního dodavatelského řetězce přímo ve své DNA.
-rkp
Zuzana Tryzňová, Cluster Innovation & Lean manager společnosti GEFCO pro Českou republiku a Slovensko
Zuzana Tryzňová, Cluster Innovation & Lean manager společnosti GEFCO pro Českou republiku a Slovensko
autor: GEFCO

Zuzana Tryzňová pracuje ve společnosti GEFCO na různých pozicích již od roku 2005, kdy nastoupila na částečný úvazek při doktorandském studiu. V počátku pracovní kariéry se věnovala řízení menších projektů, v průběhu let se přes plánování inbound toků vypracovala až do pozice, z níž řídila celou divizi logistiky klíčového klienta z oblasti automobilového průmyslu.

Přestože jsou biofyzika a logistika odlišné obory, je v nich mnoho podobností. Logistika je dnes jako experimentování v laboratoři, pouze v „makro prostředí“. Místo molekul spolu musí s podobnou přesností interagovat jednotlivé části dodavatelského řetězce,“ popisuje Tryzňová svůj pohled na logistiku a doplňuje: „Nová pozice je pro mne velkou výzvou. Vážím si prostoru, který mi GEFCO v oblasti profesního růstu dává.“

V rámci lokálních trhů pracuje Zuzana Tryzňová již nyní na několika inovačních projektech v oblasti robotizace a automatizace procesů či optimalizace pohybu nákladních vozidel v prostoru výrobního závodu klienta.

„Za klíčovou ale považuji intenzivní spolupráci s centrálou Skupiny GEFCO, abychom dokázali zviditelnit a posléze i uvést na trh perspektivní lokální iniciativy,“ uzavírá Zuzana Tryzňová.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama