reklama
reklama
9. 3. 2020 | poslední aktualizace: 9. 3. 2020  09:57
Holík řídí strategii nově vzniklé společnosti MIBCON Group

Jan Holík řídí strategii nově vzniklé společnosti MIBCON Group, Ondřej Dědina přebírá vedení společnosti MIBCON

Poradenské společnosti sdružené kolem společnosti MIBCON, jednoho z významných tuzemských SAP partnerů, posilují vzájemné propojení. Uspořádání firem ve skupině přechází do holdingové struktury, kterou zastřešuje nově založená společnost MIBCON Group. Konsolidaci předcházelo několik akvizic a další se připravují. Poslední z nich je slovenská INFORMA. MIBCON tak posiluje své služby nejen v ČR ale i na Slovensku a v Maďarsku.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | informační systém | SAP
Jan Holík, předseda představenstva společnosti MIBCON Group, Ondřej Dědina, předseda představenstva společnosti MIBCON
Jan Holík, předseda představenstva společnosti MIBCON Group, Ondřej Dědina, předseda představenstva společnosti MIBCON
autor: Mibcon

„Neustále rozšiřujeme naše know-how v oblasti SAP systémů a IT služeb obecně. Cílem je nabídnout zákazníkům komplexní a přehledné produktové portfolio. Nové uspořádání je zároveň způsob, jak naše podnikání efektivně řídit,“ vysvětluje Jan Holík, předseda představenstva MIBCON Group.

Na MIBCON Group v rámci nové struktury přecházejí jak podíly dosud vlastněných společností MIBCON, tak i MIBCON samotný. Představenstvo MIBCON Group tvoří Jan Holík, Ondřej Dědina, Jiří Suchánek a Petr Měřínský.

Předsedou představenstva MIBCON se stal jeho člen, ředitel společnosti Ondřej Dědina. Dosavadní předseda představenstva Jan Holík po více než 13 letech tuto funkci opouští a bude se věnovat strategii celé skupiny. Dalšími členy představenstva MIBCON jsou vedoucí divize ERP Zdeněk Ira a nově ředitel poradenství MIBCONu Antonín Cihlář.

„Z formálního hlediska se pro naše zákazníky nic nemění. Smlouvy s jednotlivými společnostmi z mib:GROUP zůstávají v platnosti. Částečně se jen změnili lidé, jejichž podpisy teď budou na smlouvách figurovat,“ upřesňuje Ondřej Dědina.

Konsolidaci vlastnické struktury předcházelo několik akvizic a další se připravují. Poslední akvizicí je slovenská INFORMA, díky které mib:GROUP posílila nejen své postavení na Slovensku, ale také know-how v oblasti SAP systémů pro výrobní podniky. INFORMA sídlí v Komárně a má desítky významných zákazníků na Slovensku, v Maďarsku a v České republice.

Služby zákazníkům v rámci MIBCON Group teď zajišťuje celkem sedm společností: MIBCON, MIBCON SK, MIBCON NDC, MIBCON DIMA, SGEN it, INFORMA a Designeo Creative.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama