reklama
reklama
9. 3. 2020 | poslední aktualizace: 9. 3. 2020  09:42

Lucie Jamborová firemní právničkou společnosti HARTMANN – RICO

Po letech spolupráce s externími advokátními kancelářemi se společnost HARTMANN – RICO rozhodla zřídit post firemního právníka. Ve výběrovém řízení na tuto pozici nejlépe obstála žena – Lucie Jamborová.
-rkp
Lucie Jamborová, firemní právnička společnosti HARTMANN – RICO
Lucie Jamborová, firemní právnička společnosti HARTMANN – RICO
autor: Hartmann-Rico

Lucie Jamborová bude mít na pozici firemní právničky za úkol starat se komplexně o smluvní agendu. K její práci bude patřit mj. příprava různých stanovisek, podávání opravných prostředků proti rozhodnutím správních a jiných orgánů, poradenství v oblasti pracovního práva a ochrany osobních údajů.

Oblast zdravotnického práva je protkaná stovkami právních předpisů. Je logické, že firma jako HARTMANN – RICO chce mít interního právníka, na kterého se může spolehnout, a který je díky své znalosti o fungování společnosti schopen poskytnout širší pohled na problém,“ shrnuje Lucie Jamborová.

„S neustále narůstající regulací v oblasti zdravotnického práva a také s rozvojem naší společnosti roste i právní agenda. V této chvíli je pro nás už výhodnější, a vlastně nezbytné, posílit vlastní řady,“ komentuje rozhodnutí Marek Třeška, člen představenstva a výkonný ředitel.

Lucie Jamborová pochází z jižních Čech, nicméně posledních 20 let žije v Brně, kde vystudovala Právnickou fakultu.

Jejím velkým koníčkem jsou cestování a sport. Vedle toho se zajímá o architekturu a moderní design.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama