reklama
reklama
5. 3. 2020 | poslední aktualizace: 5. 3. 2020  07:53

Magda Pokorná ředitelkou pro korporátní záležitosti developera Crestyl

Od února nastoupila do developerské skupiny Crestyl na nově zřízenou pozici ředitelky pro korporátní záležitosti (Chief Corporate Officer) Magda Pokorná. Ve své nové roli bude mít na starosti dohled nad strategickými transakcemi skupiny z právního i komerčního pohledu, vybudování a řízení interního týmu na úrovni holdingu a vytvoření funkční správy a řízení celé skupiny Crestyl.
-rkp
Magda Pokorná, ředitelka pro korporátní záležitosti developera Crestyl
Magda Pokorná, ředitelka pro korporátní záležitosti developera Crestyl
autor: Crestyl

Magda Pokorná (42) přichází do skupiny Crestyl z postu senior associate v právní kanceláři Allen & Overy, kde působila sedm let. Předtím strávila dvanáct let v kanceláři Squire, Sanders & Dempsey (dnes Squire Patten Boggs), z toho poslední tři roky v pozici partnerky.

V advokacii vedla korporátní a realitní M&A transakce včetně private equity a vytváření joint venture podniků, a to nejen v České republice, ale i v širším regionu střední a východní Evropy. V oblasti realit poskytovala poradenství na různých typech transakcí u komerčních, rezidenčních i hotelových projektů, má i zkušenosti v oblasti realitního developmentu.

„Jsme hrdí na to, že nám podařilo do Crestylu získat někoho s takovou odborností a zkušenostmi, jako má Magda. Těšíme se, že budeme moci stavět na jejích rozsáhlých schopnostech a znalostech při vymýšlení dalšího směřování a strategie naší skupiny a zajištění klíčových transakcí,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.

Magda Pokorná vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Harvard Law School. Mezi její koníčky patří jóga, salsa, zpěv, cestování, vaření, ale i hiking, lyžování nebo ski alpinismus. Ráda chodí i do opery, na balet a do divadla.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama