reklama
reklama
24. 2. 2020 | poslední aktualizace: 24. 2. 2020  10:27

Martin Dell jmenován generálním ředitelem Four Seasons Hotel Prague

Four Seasons Hotel Prague jmenoval nového generálního ředitele. Pozici bude nyní zastávat Martin Dell, který donedávna pracoval jako Resort Manager pro Four Seasons na havajském ostrově Maui.
-rkp
Martin Dell, generální ředitel Four Seasons Hotel Prague
Martin Dell, generální ředitel Four Seasons Hotel Prague
autor: Four Seasons Hotel Prague

Martin Dell (43) na post generálního ředitele pražského hotelu Four Seasons nastupuje s bohatými zkušenostmi z oblasti hotelnictví, které po téměř dvě desetiletí získával v hotelích po celém světě. Svou kariéru zahájil v ikonickém Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, poté své manažerské dovednosti rozvíjel mimo jiné v hotelech v Sydney, Hongkongu či Dauhá. V hotelovém řetězci Four Seasons začal Martin Dell pracovat v roce 2010, kdy se stal součástí týmu hotelu v Singaporu.

„Jde především o to, aby nás práce bavila. Zdravá firemní kultura, nadšení a odhodlání jsou podle mě receptem na úspěch. Snažím se zejména  podporovat naše zaměstnance v jejich rozvoji a v plnění  cílů. Společně chceme našim hostům ukázat z Prahy to nejlepší, aby odjížděli s unikátními zážitky a uchovali si ty nejlepší vzpomínky na Českou republiku,“ říká Martin Dell, který je mezi kolegy i hosty známý pro svůj pozitivní přístup, nakažlivou energii, kreativní mysl a aktivní zapojení v každodenním provozu hotelu. Vyjádřil také svou radost z návratu domů. „Po téměř dvaceti letech jsem zpátky v České republice a jsem šťastný, že mohu sdílet své zkušenosti se svými kolegy a s novou generací hoteliérů. Být hoteliérem je životní volbou. A stát se prvním českým generálním ředitelem hotelu Four Seasons Prague – to je zkrátka splněný sen.“

Martin Dell získal bakalářský titul na William Blue Hospitality School v australském Sydney, kde vystudoval obor Business and Hotel Management. Je současně certifikovaným Sommelierem Vinařské akademie ve Valticích.

Je známý pro své vůdčí schopnosti a manažerské dovednosti. Podílel se na vzniku mnoha prestižních hotelových restaurací a barů. Jeho práce na konceptu Manhattan bar v hotelu Regent Singapore vyhrála řadu ocenění, včetně prestižního třetího místa v žebříčku The World´s 50 Best Bars, ve kterém byl Manhattan bar oceněn jako nejlepší bar v Asii.

Ve svém volném čase plánuje znovu objevit pražskou scénu restaurací a barů, fandit svému oblíbenému hokejovému týmu a se svou ženou Janou a dvěma dětmi, dcerou Stellou a synem Lucou, procestovat přírodní krásy, které Česká republika nabízí.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama