reklama
reklama
20. 2. 2020 | poslední aktualizace: 24. 2. 2020  09:37

Lubomír Och technickým ředitelem společnosti LeasePlan ČR

Novým technickým ředitelem společnosti LeasePlan Česká republika byl jmenován Lubomír Och. Ve funkci vystřídal Petera Škodu, který se v rámci skupiny posouvá na regionální pozici. LeasePlan je celosvětovým hráčem ve správě automobilových flotil, který provozuje přibližně 1,9 milionu vozidel.
-rkp
Lubomír Och, technický ředitel společnosti LeasePlan ČR
Lubomír Och, technický ředitel společnosti LeasePlan ČR
autor: LeasePlan ČR

Lubomír Och spojil s technickým oddělením české pobočky LeasePlanu takřka celou svou dosavadní profesní dráhu. Nastoupil do něj v roce 2002 jako specialista oprav vozidel. Postupně se vypracoval na pozici procurement managera, kterou zastával posledních osm let.

„Významné změny, kterými prochází celý automobilový průmysl, kladou před nás i před naše dodavatele řadu zcela nových výzev. Mým hlavním úkolem bude zajistit, aby naši klienti měli neustále k dispozici očekávanou kvalitu služeb při provozu svých vozidel. Důležité zároveň je, abychom pomocí nejnovějších technologií dokázali tyto služby nadále modernizovat a rozšiřovat, a tím posouvali správu zákaznických autoparků na ještě vyšší úroveň,“ říká Lubomír Och.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama