reklama
reklama
17. 2. 2020 | poslední aktualizace: 17. 2. 2020  08:30

Jan Nádr, Kamila Ornstová a Barbora Majerová posílili agenturu Taste

Digitální agentura Taste rozšířila tým o trojici nových posil. Jan Nádr obsadil pozici projektového manažera, Kamila Ornstová se stala PA specialistkou v Taste Sun a Barbora Majerová senior copywriterkou v Taste Digistory.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Kamila Ornstová, Jan Nádr a Barbora Majerová, digitální agentura Taste
Kamila Ornstová, Jan Nádr a Barbora Majerová, digitální agentura Taste
autor: Taste

Jan Nádr nově zastává pozici Project Managera. Dříve pracoval mimo jiné ve společnostech Kooperativa či agenturách Wunderman a Ogilvy. Do jeho kompetencí spadá péče o klienty, jako jsou SME, Tipsport nebo Hanibal sport.

PA tým Taste Sun posílila Kamila Ornstová, která se věnuje především klientům jako Beaphar, Terezia či developerské skupině Horizon Holding a jejímu projektu Čámovka. Předcházející tři roky působila ve společnosti Seznam.

Poslední novou posilou, tentokrát v Taste Digistory, je senior copywriterka Barbora Majerová. Barbora v minulosti působila například v CNC a v Kindredu.

„Mám radost, že se nám daří i v současné době shánět zkušené zaměstnance. Všichni – Jan, Kamila i Barbora – jsou skuteční specialisté ve svých oborech, těšíme se proto na další spolupráci,“ říká Sandra Gligić, stojící v čele skupiny Taste.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama