reklama
reklama
6. 2. 2020 | poslední aktualizace: 6. 2. 2020  11:01
Lehmann viceprezidentem pro evropský trh HMD Global

Ruben Lehmann viceprezidentem pro evropský trh společnosti HMD Global

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, dnes představila nového viceprezidenta pro evropský trh. Tím se stává Ruben Lehmann. Bude zodpovědný za dohled nad všemi obchodními operacemi, obchodní strategií a vývojem společnosti. Nový viceprezident bude sídlit ve Švýcarsku a zodpovídat se bude současnému CEO společnosti HMD Global Florianu Seichemu.
ICT Revue
Ruben Lehmann, viceprezident pro evropský trh společnosti HMD Global
Ruben Lehmann, viceprezident pro evropský trh společnosti HMD Global
autor: HMD Global

Ruben Lehmann byl, před příchodem do týmu HMD Global, CEO společnosti Autronic AG, což je největší distributor chytrých telefonů a mobilních telefonů ve Švýcarsku. Je schopným lídrem se zkušenostmi z různých odvětví a oborů. Zastával například roli technického inženýra a vedl oblasti rozvoje podnikání, strategie a plánování společnosti.  

„Jsem nadšený, že se mohu v této klíčové chvíli připojit do týmu, který je zodpovědný za telefony Nokia. Společnost HMD Global v posledních třech letech dosáhla již řady úspěchů. Chytré telefony a klasické telefony Nokia se nyní prodávají po celém světě. Jsem proto potěšen, že budu moci vést expanzi tohoto skvělého start-upu v roce 2020 i v následujících letech,“ uvedl Ruben Lehmann, nový viceprezident pro evropský trh, HMD Global. „Nabízíme jedinečný příslib pravidelných aktualizací a jsme vnímání jako jednička v oblasti bezpečnostních záplat a hlavních aktualizací operačního systému Android. Díky výzkumu, který prokazuje, že zákazníci používají chytré telefony po delší dobu, chceme dostát svému slibu, a tak i nadále poskytovat zážitek ze systému, který se neustále zlepšuje. Tento rok bude bezpochyby rozhodující pro rozvoj odvětví mobilních telefonů i díky zavedení 5G. Jsem proto hrdý, že HMD Global hraje klíčovou roli při zavádění této technologie po celém světě, “ dodal Lehmann. 

Při vstupu do nové dekády si společnost HMD Global se svými telefony Nokia klade za cíl udržet pozici lídra v rychlých aktualizacích a v popředí je samozřejmě nasazení nejnovějšího operačního systému Android 10.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama