reklama
reklama
6. 2. 2020 | poslední aktualizace: 6. 2. 2020  10:00
Kubíček ředitelem pro IT bezpečnost v Kiwi.com

Jan Kubíček ředitelem pro IT bezpečnost v Kiwi.com

Kiwi.com v lednu jmenovala Jana Kubíčka do nové pozice Director of Security, ve které se zaměří na bezpečnostní IT aktivity a jejich podporu ve společnosti. Nová pozice byla vytvořena v reakci na rychlý růst firmy i možných překážek a možných rizik, které s sebou přináší.
ICT Revue
Jan Kubíček, Director of Security ve společnosti Kiwi.com
Jan Kubíček, Director of Security ve společnosti Kiwi.com
autor: Kiwi.com

Jan Kubíček (41) bude mít v pozici ředitele pro IT bezpečnost společnosti Kiwi.com na starosti například ochranu citlivých dat, duševního vlastnictví či řešení případného výpadku služeb. V oblasti IT bezpečnosti působil po většinu svého pracovního života, významné zkušenosti nasbíral v bankovním a poradenském sektoru.

„Mám radost, že jsem se stal součástí společnosti Kiwi.com, která dnes velmi dynamickým způsobem mění podobu cestování. Většina rychle rostoucích organizací časem zjistí, že neformální procesy je třeba nahradit přísnějšími bezpečnostními kontrolami. Nastavit striktní pravidla je snadné, nicméně mým cílem je vytvořit takové procesy, které ochrání vše, co bylo doposud v Kiwi.com vytvořeno, a současně nenaruší přirozené fungování společnosti. Věřím, že se nám to podaří a bezpečnostní politiku Kiwi.com dovedeme k dokonalosti,“ popisuje Jan Kubíček.

„Jsme nadšení, že můžeme Honzu přivítat na palubě. Společně s našimi týmy vytvoří a následně implementuje bezpečnostní strategii tak, aby veškerá data společnosti i pasažérů zůstala zabezpečena na vysoké úrovni,“ komentuje nástup Jana Kubíčka David Pavlík, CIO Kiwi.com.

Kiwi.com denně zpracuje až 33 tisíc požadavků, které obsahují vysoký počet údajů o cestujících, kreditních kartách a dalších obchodních informací. Jan Kubíček v nové roli také zaštítí bezpečnou výměnu dat Kiwi.com s partnerskými společnostmi.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama