reklama
reklama
5. 2. 2020 | poslední aktualizace: 6. 2. 2020  09:50

Zdeněk Obrusník obchodním ředitelem společnosti STROJCAR

Společnost STROJCAR je výrobcem přesných dílů do leteckého a automobilového průmyslu, který zvládá i složité prototypové díly pro kosmický průmysl. Od února 2020 ji manažersky posílil na pozici obchodního ředitele Zdeněk Obrusník, který do roku 2019 působil v pozici obchodního ředitele společnosti PF Plasty CZ.
-rkp
Zdeněk Obrusník, obchodní ředitel společnosti STROJCAR
Zdeněk Obrusník, obchodní ředitel společnosti STROJCAR
autor: Strojcar

Zdeněk Obrusník je zkušený obchodní manažer, za kterým stojí dlouholeté výsledky v podobě růstu tržeb při zachování ziskovosti projektů. Zdeňkovo krédo zní: „V kanceláři u stolu se nový business nehledá. Bezhlavý růst bez ekonomického efektu je jako plávání v protiproudu. Těším se na spolupráci s těmi, kdo se nebojí dotknout se nebes a možná i vesmíru“.

Nová strategie digitálního podniku vyžaduje nové dovednosti a kompetence, které si vyžadují naši noví zákazníci v leteckém a kosmickém průmyslu. Úkolem nového obchodního ředitele Zdeňka Obrusníka je vybudovat zcela nový obchodní útvar s orientací na produkci s vysokou přidanou hodnotou, v souladu se zaváděným mezinárodním standardem AS9100 vyžadovaném v leteckém a kosmickém průmyslu,Libor Witassek, majitel společnosti STROJCAR.      

STROJCAR vlastní český podnikatel Libor Witassek, dříve působící jako předseda představenstva a generální ředitel koncernu VÍTKOVICE MACHINERY GROUP, jako transformační manažer ve švédské skupině GCE Group, v evropské poradenské skupině Allied Consultants Europe a v řadě dalších firem.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama