reklama
reklama
6. 2. 2020 | poslední aktualizace: 6. 2. 2020  08:54

Jakub Hulík generálním ředitelem skupiny Dignity

Podnikatelské uskupení Dignity Kamila Koupého, do jehož portfolia patří například úspěšné online vydavatelství TISCALI MEDIA, má nového generálního ředitele. K prvnímu lednu 2020 se jím stal Jakub Hulík, který doposud v Dignity působil ve funkci ředitele rozvoje a strategií. V nové pozici bude řídit tým sestávajícího z výkonných ředitelů šesti dceřiných společností.
-rkp
Jakub Hulík, generální ředitel skupiny Dignity
Jakub Hulík, generální ředitel skupiny Dignity
autor: Filip Jandourek

Jakub Hulík (35) se stal vůdčí osobností týmu sestávajícího z ředitelů šesti dceřiných společností. Ve funkci nahradil právě Kamila Koupého, jenž bude z pozice většinového majitele dohlížet na rozvoj skupiny a hledání dalších obchodních příležitostí.

Jakub Hulík se v roce 2019 vrátil do Dignity po několikaleté pauze jako ředitel rozvoje a strategií investičního uskupení. Z titulu této funkce odpovídal především za vytváření příležitostí mezi jednotlivými firmami a jejich další rozvoj.

"Po mnoha letech jsem se vrátil do skupiny, která se za tu dobu dramaticky proměnila. Nejvíce mě lákala příležitost podílet se na ovlivňování chodu skupiny a jejího budoucího směřování," vysvětluje Jakub Hulík, a dodává: „S posunem do nové funkce chci ještě více rozšířit synergie mezi firmami a díky schopným kolegům nás posunout nejen produktově, ale i geograficky za hranice ČR."

Do portfolia uskupení společností podnikatele Kamila Koupého Dignity, patří výkonnostní agentura Performio.cz, technologické platformy Performax.cz a AntiAdblock.com, online vydavatelství TISCALI MEDIA, media-zastupitelství ARBOmedia nebo Bonus Bona, zastřešující síť online obchodů VeseleZvire.cz, Zubni-kartacek.cz a Zehlicky.cz.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama