reklama
reklama
3. 2. 2020 | poslední aktualizace: 3. 2. 2020  10:00
McDonald řídí Dell Technologies v regionu EMEA

Adrian McDonald prezidentem Dell Technologies v regionu EMEA

Prezidentem společnosti Dell Technologies pro region EMEA se od 3. února 2020 stal Adrian McDonald. Na nové pozici je zodpovědný za veškeré obchodní aktivity, včetně oblasti PC, serverů, úložišť a služeb v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky.
ICT Revue
Adrian McDonald, prezident společnosti Dell Technologies pro region EMEA
Adrian McDonald, prezident společnosti Dell Technologies pro region EMEA
autor: Dell

Adrian McDonald disponuje více než 30 lety zkušeností v oboru IT. Svěřenému regionu dobře rozumí, protože žil a působil na vedoucích pozicích v řadě měst, např. Miláně, Curychu, Johannesburgu, Stockholmu, Kodani, Vídni, Frankfurtu nebo Londýně. Díky tomu má nejlepší předpoklady vést společnost Dell Technologies v regionu EMEA a asistovat a radit zdejším klientům, jak dosáhnout úspěchu v digitální éře pomocí investic do moderních technologií.

„V době velkých změn může Dell Technologies zákazníkům a partnerům nabídnout výraznou přidanou hodnotu,“ uvedl Adrian McDonald, prezident pro region EMEA, Dell Technologies. „Nesmírně se těším na to, co přinese budoucnost. Nacházíme se v bodě zlomu technických inovací. Počítače budou ve 20. letech inteligentnější, osobnější a dostupnější. To bude mít na svět ještě větší dopad než v uplynulém desetiletí a zcela změní způsob, jakým žijeme a pracujeme. Naši zákazníci to chápou. Snaží se nejen inovovat své podnikání, aby využili příležitosti, které nabízí digitální technologie, ale v mnoha případech podstupují zásadní transformaci a já se těším, že jim k tomu spolu s našimi partnery budeme nápomocní.“

Vedle nové pozice bude Adrian McDonald nadále působit jako globální lídr programu zaměstnaneckých zájmových skupin Mosaic, který podporuje kulturní inkluzi a pomáhá využít přínosů kulturních odlišností.

Jmenování Adriana McDonalda předcházelo prosincové oznámení Dell Technologies o reorganizaci struktury prodeje pod globální vedení, čímž vznikla jednotná prodejní organizace s hodnotou 91 miliard USD řízená Billem Scannellem. Zároveň s tím Aongus Hegarty převzal pozici prezidenta pro mezinárodní prodej s odpovědností za veškeré trhy mimo Severní Ameriku.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama