reklama
reklama
3. 2. 2020 | poslední aktualizace: 3. 2. 2020  08:53
Čiháková vede marketing Počítačové školy Gopas

Zuzana Čiháková vede marketing Počítačové školy Gopas

Na pozici marketingové managerky Počítačové školy Gopas v lednu 2020 nastoupila Zuzana Čiháková. Ve funkci nahrazuje Marii Thunovou. Zuzana Čiháková bude nadále zodpovědná za všechny marketingové aktivity spojené se vzdělávacími aktivitami i konferencemi Počítačové školy Gopas v České republice.
ICT Revue
Zuzana Čiháková, marketingová managerka Počítačové školy Gopas
Zuzana Čiháková, marketingová managerka Počítačové školy Gopas
autor: Gopas

Zuzana Čiháková zastávala před nástupem do Gopasu pozice ve vedení marketingu v řadě IT, komunikačních a mediálních společností, například DNS nebo EDITEL CZ. V průběhu své dosavadní kariéry získala zkušenosti s tvorbou marketingových strategií, exekucí marketingových aktivit, event managementem i zastřešením on-line komunikace. Vystudovala FHS Univerzity Karlovy.

„S nástupem Zuzany Čihákové rozšiřujeme naše marketingové a komunikační aktivity zaměřené jak na posilování značky, tak na propagaci jednotlivých akcí, zejména odborných konferencí. Kromě našich stěžejních konferencí TechEd-DevCon, HackerFest a Java Days v současné době pořádáme i řadu dalších akcí a kurzů zaměřených například na Power BI, DevOps či robotickou automatizaci,“ řekl Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama