reklama
reklama
27. 1. 2020 | poslední aktualizace: 27. 1. 2020  08:56

Lenka Tungová, Radovan Jankovič a William Nattrass posílili tým společnosti Best Communications

Best Communications, česko-anglická PR agentura se sídlem v Praze, přivítala ve svém týmu tři nové tváře. Lenka Tungová se po osmi letech do agentury vrátila na pozici PR Consultant. Radovan Jankovič se ujal funkce Account Executive se specializací na kampaně týkající se slovenského trhu a William Nattrass se k týmu připojil jako Account Executive a English Copywriter.
-rkp
Lenka Tungová, Radovan Jankovič a William Nattrass, tým společnosti Best Communications
Lenka Tungová, Radovan Jankovič a William Nattrass, tým společnosti Best Communications
autor: Milan Mošna

Lenka Tungová má více než 10 let zkušeností na poli PR a komunikace a v Best Communications posílí tým lifestyle a cestovního ruchu, věnovat se bude především klientům Cartoon Network a Emirates. Její další specializací je PR strategické plánování a poradenství v oblasti korporátní komunikace. Lenka se vrací do Bestu po osmi letech práce pro Disney, největší mediální organizaci v regionu střední a východní Evropy (CEE), kde se věnovala externí i interní komunikaci. Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy a získala také titul BA na Empire State College New York. Mluví česky, vietnamsky a anglicky.

Radovan Jankovič je novým členem týmu, který se zaměřuje na podporu realitních klientů. Podílet se bude na práci například pro společnosti Prologis, Arcona a Flow East, přičemž věnovat se bude především kampaním určeným pro slovenský trh. Radovan vystudoval žurnalistiku na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Praktické zkušenosti získal ve dvou slovenských denících, kde pracoval jako redaktor. Radovan má výborný přehled o slovenské mediální krajině a mluví plynně slovensky i česky. Mezi další jazyky, které ovládá, patří angličtina a španělština.

William Nattrass se k týmu připojil jako anglický copywriter a specialista výzkumu v oblasti sociální a digitální komunikace, dále se zaměřuje na průzkum trhu. William získal bakalářský titul z hudby na Durham University v Anglii, během svého studia zde se stal členem debatního klubu Durham Union Debating Society a podílel se na vedení univerzitního hudebního souboru New Art Music Ensemble.

„Lenka, Radovan a William pro Best představují cenný přírůstek a já mám to potěšení, že mohu oznámit naši spolupráci. Pestrá paleta jazyků a zkušeností nově příchozích členů týmu bude jistě přínosem jak pro agenturu, tak i pro naše klienty,“ řekl Euan Edworthy, CEO společnosti Best Communications.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama