reklama
reklama
23. 1. 2020 | poslední aktualizace: 23. 1. 2020  10:00

Jana Hrušková vedoucí úseku produktu a marketingu Volkswagen Financial Services

Od 1. ledna 2020 nastoupila na pozici vedoucí úseku produktu a marketingu ve Volkswagen Financial Services Jana Hrušková. Ve své nové roli se chce zaměřit na posílení značky společnosti prostřednictvím efektivní komunikace se zaměřením na klíčové produkty individuálního i fleetového financování.
-rkp
Jana Hrušková, vedoucí úseku produktu a marketingu Volkswagen Financial Services
Jana Hrušková, vedoucí úseku produktu a marketingu Volkswagen Financial Services
autor: Zuzana Fiserova

Jana Hrušková přišla do Volkswagen Financial Services ze Stavební spořitelny České spořitelny, kde působila 15 let na několika manažerských pozicích v oblastech prodeje, obchodu a marketingu. Do její gesce spadala mimo jiné i oblast inovací a digitalizace prodejního procesu. 

 „V rámci svého nového působiště bych se chtěla zaměřit na to, co je pro úspěšnost našeho byznysu klíčové, a to je srozumitelné informování o typech financování, které poskytujeme, o benefitech, které nás odlišují od konkurence, stejně jako o šíři a kvalitě našeho klientského servisu. V letošním roce také interně zvažujeme zavedení nových prodejních modelů, takže mě, i mé kolegy, čeká v blízké budoucnosti nemálo výzev,“ uvádí nejnovější posila Volkswagen Financial Services Jana Hrušková.

Jako ředitelka marketingu a produktu bude mít Jana Hrušková na starosti rozvoj produktového portfolia, péči o zákazníky a v neposlední řadě zastřeší i aktivity z oblasti marketingu. Jejím hlavním úkolem pak bude úspěšné dokončení probíhající digitalizace prodejních procesů a nastavení nové, efektivnější komunikace s klienty. V silné konkurenci, jež na trhu panuje, se bude spolu s celým týmem soustředit na to, aby si společnost i nadále udržela pozici jedničky na trhu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama