reklama
reklama
13. 1. 2020 | poslední aktualizace: 13. 1. 2020  09:58
Tůma na pozici Chief Product Officer v Datawepsu

Jiří Tůma nastupuje na pozici Chief Product Officer ve společnosti Dataweps

Do brněnské technologické firmy Dataweps přichází na pozici Chief Product Officer Jiří Tůma. Mezi jeho hlavní úkoly patří rozvoj stávajících datových produktů pro online retail a identifikace nových příležitostí v oblasti datové analytiky a automatizace v B2B. Řízení produktového vývoje převezme od CEO firmy, Honzy Mayera.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | manažer | software | analýza dat
Jiří Tůma, Chief Product Officer ve společnosti Dataweps
Jiří Tůma, Chief Product Officer ve společnosti Dataweps
autor: Dataweps

Jiří Tůma má 11 let zkušeností s produktovým managementem a řízením. Před příchodem do Datawepsu pracoval na pozici Principal Product Manager ve firmě GoodData. Prošel také brněnskými firmami AVG a Y Soft, ve kterém vybudoval a vedl produktový a designový tým.

„Vždycky jsem zastával názor, že technologie jsou tu od toho, aby nám usnadňovaly práci. Proto vidím ohromný potenciál v možnosti rozvíjet s týmem Datawepsu produkty, které zbavují lidi rutinní práce. Tahle vize mi prostě sedla. Těším se na spolupráci se stávajícími partnery a zákazníky a na nové příležitosti, které spolu objevíme,“ říká Jiří Tůma.

„Společně s naším téměř padesáti členným týmem se nám podařilo postavit nástroje, které denně používají největší e-shopy v ČR, SR a Maďarsku, pracujeme na expanzi do Polska. Dorostli jsme do fáze, kdy k sobě potřebuji zkušeného parťáka, který si vezme na starosti vedení a rozvoj našich produktů, aby se mi uvolnily ruce a abych se mohl plně věnovat řízení firmy jako celku,“ vysvětluje Honza Mayer.

Dataweps je brněnská technologická firma, která vytváří datové analytické a automatizační nástroje pro online retail. Její nástroje pomáhají s cenovým monitoringem, automatizací cenotvorby, produktovou analýzou a automatizací bidování na zbožových srovnávačích.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama