reklama
reklama
13. 1. 2020 | poslední aktualizace: 13. 1. 2020  09:48

Lenka Rigo se stala tax managerem ve společnosti V4 Tax

Poradenská skupina V4 Group, sdružující advokáty, daňové poradce, auditory a účetní na území Visegrádské čtyřky, oznámila personální změnu. K prvnímu lednu 2020 posílila daňový tým skupiny Lenka Rigo.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | poradenství | daně | audit | právo
Lenka Rigo, tax manager ve společnosti V4 Tax
Lenka Rigo, tax manager ve společnosti V4 Tax
autor: Marek Lampart

Lenka Rigo se pohybuje v daňové oblasti již od roku 2008. Věnovala se především poskytování daňových služeb zahraničním klientům a nadnárodním společnostem. Než přišla do společnosti V4 Tax, zastávala pozici daňového manažera ve společnosti SAMAK TAX. Lenka Rigo se bude ve firmě zabývat primárně transferovými cenami a mezinárodním zdaněním.

„V souvislostí s expanzí naší skupiny v České republice a na dalších trzích zemí visegrádské čtyřky, jsme se rozhodli rozšířit pražskou daňovou kancelář. Lenka Rigo získala během své dosavadní praxe bohaté zkušenosti s problematikou transferových cen, M&A projekty (fúze společností), due diligence a mezinárodním zdaněním,“ vysvětluje Michal Jelínek, partner V4 Group a dodává, že právě tyto daňové oblasti jsou stávajícími i novými klienty nejčastěji poptávány.   

„Do V4 Tax vstupuji s cílem nadále rozvíjet místní diverzifikované klientské portfolio. Chci zajišťovat kvalitní a nadstandardní daňové služby i společnostem, které považují takový druh servisu za finančně nedostupný,“ říká Lenka Rigo a dodává, že jí práce naplňuje svou rozmanitostí a nutností přemýšlet nad riziky při zachování optimálního daňového nastavení.

Lenka Rigo získala vzdělání na Katedře podnikové ekonomiky Vysoké škole ekonomie a managementu se specializací na daně a daňovou politiku. Od roku 2015 je také certifikovanou daňovou poradkyní evidovanou u Komory daňových poradců České republiky. Mezi její koníčky patří cestování, hudba a četba.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama