reklama
reklama
10. 1. 2020 | poslední aktualizace: 10. 1. 2020  09:00

Jiří Maláček vedoucím prodeje ŠKODA AUTO Česká republika

Na pozici vedoucího prodeje ŠKODA AUTO Česká republika byl jmenován Jiří Maláček. Úkolem zkušeného manažera s více než 15 lety zkušeností z automobilového průmyslu bude vedení a plánování prodeje nových a ojetých vozů značky ŠKODA. Zároveň již na konci roku proběhla změna na pozici koordinátora fleetových prodejů. Za prodej velkoodběratelům je nyní zodpovědný Oldřich Šubrt.
-rkp
Jiří Maláček, vedoucí prodeje ŠKODA AUTO Česká republika
Jiří Maláček, vedoucí prodeje ŠKODA AUTO Česká republika
autor: Škoda Auto

Jiří Maláček (39) je zkušeným manažerem s více než 15 lety zkušeností z automobilového průmyslu, který se těší na novou výzvu. Na Univerzitě Karlově vystudoval magisterský obor Obchod a marketing.

„Jsem hrdý na to, že budu pracovat pro českou domácí značku a jasnou jedničku na lokálním automobilovém trhu, která zásadně ovlivňuje ekonomiku celé země,“ říká Jiří Maláček a dodává: „Věřím, že mé zkušenosti s alternativními pohony v této přelomové éře přicházejících elektromobilů přispějí ke splnění závazků k životnímu prostředí.“

„V osobě Jiřího Maláčka získala ŠKODA AUTO Česká republika profesionála s dlouholetými zkušenostmi z oblasti prodeje a marketingu, které budou významnou podporou pro další rozvoj obchodních aktivit značky ŠKODA na českém trhu,“ říká Luboš Vlček, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika.

V rámci prodejního týmu došlo na konci roku 2019 i k další personální změně. Pozici koordinátora fleetového prodeje převzal Oldřich Šubrt (36), který řadu let působil na pozicích koordinátora prodeje nových vozidel v Zákaznickém centru ŠKODA a koordinátora prodeje pro Rusko. Prodej pro velkoodběratele v rámci týmu Jiřího Maláčka řídí od října 2019.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama