reklama
reklama
9. 1. 2020 | poslední aktualizace: 9. 1. 2020  10:25

Lenka Němcová a Eva Ostruszka Klusová novými partnerkami advokátní kanceláře Forlex

Advokátní kancelář Forlex získala od ledna 2020 dvě nové partnerky, zkušené advokátky Lenku Němcovou a Evu Ostruszkou Klusovou. Obě advokátky působí v kanceláři Forlex od jejího vzniku v roce 2016 a mají zhruba desetiletou právní praxi v předních českých advokátních kancelářích.
-rkp
Lenka Němcová a Eva Ostruszka Klusová, partnerky advokátní kanceláře Forlex
Lenka Němcová a Eva Ostruszka Klusová, partnerky advokátní kanceláře Forlex
autor: Forlex

Lenka Němcová se bude i nadále podílet zejména na vedení brněnské pobočky kanceláře, vedení nemovitostního týmu a poskytování právních služeb v oblasti správního práva.

Eva Ostruszka Klusová bude spoluzodpovědná za vedení pracovněprávního týmu, poskytování služeb z oblasti zdravotnického práva a komunikaci s francouzsky hovořícími klienty. 

Ve Forlexu věříme, že tým kvalitních a loajálních právníků je opravdu esenciální a jsme rádi, že se nám daří schopné lidi udržet a také jim poskytnout adekvátní kariérní růst. O tom svědčí nejen povýšení Lenky a Evy na partnery kanceláře, ale také skutečnost, že v uplynulém roce se u nás rozhodli nadále zůstat po úspěšném složení zkoušek tři skvělí koncipienti na pozici advokátů. Zároveň jsme loni přijali tři nové koncipienty a další nová koncipientka nastoupí v lednu 2020. V naší kanceláři tak bude působit již 17 právníků, což z Forlexu dělá jednu z největších mimopražských českých advokátních kanceláří, která je schopná klientům poskytnout právní služby v zásadě v jakékoli oblasti práva,“ říká partner Forlexu Pavel Říha.

Ivan Barabáš a Aleš Klech k tomu dodávají: "Jsme rádi, že můžeme mezi sebou jako nové partnerky přivítat právě Lenku a Evu. Jsou to talentované advokátky, které nejen posílí synergii týmu, ale přináší odhodlanost, píli a moderní pohled na věc. To jsou kvality, které naši praxi nepochybně posunou dál."

Advokátní kancelář Forlex působí především na Moravě a ve Slezsku od roku 2016. Její zástupci čerpají z téměř dvaceti let zkušeností z významných českých i zahraničních advokátních kanceláří i z podnikové praxe. Nabízí komplexní a specializované právní služby na vysoké úrovni, na jaké jsou klienti zvyklí obvykle pouze u mezinárodních právních center. Díky spolupráci se zahraničními advokáty může Forlex nabízet spolehlivou právní podporu prakticky po celém světě. Advokátní kancelář Forlex zpřístupňuje regionálním klientům služby, za nimiž by jinak museli cestovat do Prahy. 

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama