reklama
reklama
7. 1. 2020 | poslední aktualizace: 9. 1. 2020  10:13

Igor Horník a Tomáš Vyskočil novými jednateli společnosti Asental Land

Novými jednateli společnosti Asental Land se 1. ledna 2020 stali Igor Horník a Tomáš Vyskočil. Jarmila Horáková na vlastní žádost z pozice jednatelky k 31. prosinci 2019 odstoupila, nadále však zůstává finanční ředitelkou společnosti.
-rkp
Siluety - ilustrace.
Siluety - ilustrace.
autor: Shutterstock

Igor Horník ve společnosti Asental Land dosud působil jako ředitel pro nemovitostní projekty. Této oblasti se bude věnovat i nadále jako jednatel odpovědný za řízení developerských nemovitostních projektů. Igor Horník má v oblasti realitního byznysu bohaté zkušenosti, které získal například v Erste Bank, HVB Bank a AIG Lincoln.

Tomáš Vyskočil byl dosud členem dozorčí rady společnosti Asental Land. Nově se stává jejím jednatelem odpovědným za řízení finančního úseku a controllingu. Tomáš již více než deset let působí ve společnosti BM Management (dříve BXR Group), kde se jako investiční manažer podílel na posuzování a realizaci investičních projektů a divestic v sektoru nemovitostí, médií, železniční dopravy nebo energetiky. V minulosti rovněž působil ve švýcarské energetické firmě Alpiq a finanční skupině Wood & Company.

Na uvolněné místo v dozorčí radě Asental Land nastupuje Zuzana Řezníčková, generální ředitelka společnosti BM Management.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama