reklama
reklama
9. 1. 2020 | poslední aktualizace: 9. 1. 2020  09:30
Allan jmenován technickým ředitelem společnosti Veeam

Danny Allan jmenován technickým ředitelem společnosti Veeam Software

Společnost Veeam Software, nabízející zálohovací řešení umožňující Cloud Data Management™, oznámila, že jmenovala Dannyho Allana technickým ředitelem (CTO) a prvním viceprezidentem (SVP) pro produktové strategie. Allan, jenž byl povýšen ze své předchozí role viceprezidenta pro produktové strategie, povede iniciativy globální produktové strategie společnosti Veeam, aby podpořil technologickou vizi tohoto nejvýznamnějšího poskytovatele zálohovacích řešení, která umožňují cloudovou správu dat.
ICT Revue
Danny Allan, technický ředitel společnosti Veeam
Danny Allan, technický ředitel společnosti Veeam
autor: Veeam Software

Allan Danny má více než 20 let zkušeností na poli technologií a jeho posláním je řešit problémy zákazníků a přinášet softwarové inovace. Na předchozí pozici viceprezidenta pro produktovou strategii zodpovídal za definování a komunikaci vize společnosti Veeam v oblasti cloudové správy dat a s cílem vyhodnocovat a zajistit dlouhodobý úspěch společnosti spolupracoval s firemními zákazníky a velkými poskytovateli služeb.

Předtím působil na pozici technického ředitele ve společnosti Desktone, jež je dodavatelem softwarové platformy pro poskytovatele služeb nabízející hostované stolní počítače, kterou převzala společnost VMware. V minulosti byl mimo jiné i ředitelem bezpečnostního výzkumu ve společnosti IBM a členem komise pro bezpečnou architekturu, v níž byl jedním z autorů platformy IBM Secure Engineering Framework. Je držitelem mnoha softwarových patentů v oblasti cloudu a zabezpečení.

„Danny má významný vliv na vizi a strategické směřování společnosti Veeam od svého příchodu na začátku roku 2017 a napomohl k upevnění našeho předního postavení na trhu,“ řekl Ratmir Timashev, spoluzakladatel a výkonný viceprezident pro prodej a marketing společnosti Veeam. „Zákazníci stále usilují o zvýšení své přizpůsobivosti požadavkům trhu a chtějí využívat síly vlastních dat, společnost Veeam tak musí neustále inovovat – a já vím, že pod Dannyho vedením bude naše společnost při přechodu do druhé fáze svého rozvoje i nadále zrychlovat svůj růst.“

„V poslední dekádě vévodila společnost Veeam trhu díky dodávkám řešení, která splňují požadavky zákazníků,“ podotkl Danny Allan, technický ředitel a první viceprezident pro produktové strategie společnosti Veeam. „Jednoduchost, flexibilita a spolehlivost představují klíč k organizacím na celém světě a vůdčí pozice společnosti Veeam je v této oblasti jednoznačná. Naše portfolio umožňuje zákazníkům chránit a spravovat data bez ohledu umístění – ve virtuálním, fyzickém či cloudovém prostředí – ale já se těším na to, co teprve přijde, a vím, že rok 2020 přinese celou řadu inovací, díky nimž Veeam ještě více upevní svou dominanci na trhu.“

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama