reklama
reklama
6. 1. 2020 | poslední aktualizace: 6. 1. 2020  11:26
Spinelli řídí marketing Lenova v regionu EMEA

Alberto Spinelli šéfem marketingu společnosti Lenovo pro oblast PC a chytrých zařízení v regionu EMEA

Společnost Lenovo k 1. lednu 2020 jmenovala Alberta Spinelliho do funkce výkonného ředitele marketingu a komunikace pro Evropu, Střední východ a Afriku. Spinelli má v odvětví hardwaru a digitálních služeb bohaté zkušenosti, které získal nejen jako podnikatel zakládající start-upy, ale i jako jednatel společnosti, kde prosazoval vývoj a implementaci digitálních ekosystémů.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | ředitel | marketing | Lenovo
Alberto Spinelli, ředitel marketingu společnosti Lenovo pro oblast PC a chytrých zařízení v regionu EMEA
Alberto Spinelli, ředitel marketingu společnosti Lenovo pro oblast PC a chytrých zařízení v regionu EMEA
autor: Lenovo

Alberto Spinelli bude řídit aktivity společnosti Lenovo z italského Milána a zodpovídat se bude přímo Francois Bornibusovi, SVP & President EMEA. Jeho hlavním úkolem bude vést marketingovou digitální transformaci společnosti a rozvíjet vizionářskou strategii založenou na datech a analytice, jejímž cílem je dosažení větší interakce mezi společností Lenovo a jejími zákazníky.

„Lenovo je pro mne inspirací svým instinktivním přístupem k vývoji inovativních a intuitivních produktů. Obohatilo životy již desítek milionů zákazníků po celém světě v jejich domovech, na jejich pracovištích a na cestách. Nyní se musíme zaměřit na spojení těchto technologických inovací se zákaznicky založeným přístupem, který vychází z poznatků přímo od skutečných zákazníků a zároveň se jimi řídí. Jedině tak mohou naši zákazníci využít produkty Lenovo mnohem více. Budování digitálně zaměřené organizace s moderním přístupem k marketingu a komunikaci nám pomůže dosáhnout tohoto cíle, což povede k růstu nejen nyní, ale i do budoucnosti. Jsem nadšený, že se v tento zlomový moment stávám členem týmu společnosti Lenovo,” uvedl při svém jmenování Alberto Spinelli.

Alberto Spinelli přišel do Lenova z firmy Fing, start-up podniku nabízejícího B2C tržiště hardwaru a profesionálních služeb pro inteligentní domácnosti, kde působil jako CEO. Předtím pracoval na pozici generálního ředitele pro digitální služby společnosti Canon. Vedle působení v dalších firmách jako Intel nebo Acer navíc vedl také několik start-up společností.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama