reklama
reklama
2. 1. 2020 | poslední aktualizace: 6. 1. 2020  09:32

Štěpán Burda se stal členem představenstva Economie

Novým členem představenstva mediálního domu Economia byl od 1. ledna 2020 jmenován Štěpán Burda, ředitel divize produkt & IT.
-rkp
Štěpán Burda, člen představenstva mediálního domu Economia
Štěpán Burda, člen představenstva mediálního domu Economia
autor: Economia

Štěpán Burda přichází do představenstva poté, co působení v tomto orgánu ke konci minulého roku ukončila členka s neexekutivní rolí Monika Zahálková. Výkonný top management firmy tak posiluje své zastoupení v představenstvu, které aktuálně zastává i roli CEO.

„Informace a technologie se v dnešním světě prolínají víc než kdy v minulosti. Vývoj a řízení produktů, stejně jako rozvoj technologických platforem je proto jednou z klíčových oblastí strategie i významným cílem investic našeho mediálního domu. Je tedy logické, že budou mít tyto oblasti řízení firmy zastoupení v představenstvu společnosti,“ vysvětlila změnu Zuzana Řezníčková, předsedkyně představenstva. „Štěpán má obrovské zkušenosti z řízení technologií a produktů i letitou znalost mediálního prostředí, a tak skvěle obohatí know-how a týmovou práci představenstva,“ dodala Zuzana Řezníčková.

Štěpán Burda je členem nejvyššího managementu firmy od fúze Economie a firmy Centrum Holdings v červenci 2014. Odpovídá za řízení a rozvoj produktového portfolia Economie a IT technologií a dříve v Centrum Holdings čtyři roky řídil vývoj, infrastrukturu IT a projektovou kancelář.

Složení představenstva Economie je aktuálně následující: Zuzana Řezníčková, předsedkyně představenstva, Lenka Černá, místopředsedkyně představenstva a ve funkcích členů dále Michal Brejcha, Štěpán Burda a Jan Matějů.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama