reklama
reklama
12. 12. 2019 | poslední aktualizace: 12. 12. 2019  09:06

Jan Blaško a Ondřej Walter posilují strategické pozice v Heureka Group

Lepší koordinace, synchronizace a zjednodušená komunikace napříč všemi produktovo-vývojovými týmy, a to v rámci všech zemí Heureka Group - to všechno přinesou nové manažerské pozice takzvaných Tribe Leaderů, které začínají postupně vznikat v Heureka Group. První dvě pozice pro Content Tribe obsadili v průběhu listopadu Jan Blaško a Ondřej Walter.
-rkp
Čtěte více o: personálie | management | portál | Heureka
Jan Blaško, Content Tribe Technology Leader; Ondřej Walter, Content Tribe Product Leader v Heureka Group
Jan Blaško, Content Tribe Technology Leader; Ondřej Walter, Content Tribe Product Leader v Heureka Group
autor: Heureka

„Produktové a vývojové týmy v celé Heureka Group budou nově na základě oblastí a funkcí rozděleny do několika větších celků, takzvaných tribů. Každý tribe dostane své leadery, kteří jej povedou po produktové i technické stránce. Budou mít na starosti také vedení týmů a jejich rozvoj,” říká Lukáš Putna, šéf vývoje (CTO) celé Heureka Group. Jednotlivé triby budou zaměřeny na konkrétní oblasti spojené se vznikem jednotné platformy. Vznikne tak Content tribe, který má aktuálně dva nové leadery, dále Product Discovery Tribe nebo Marketplace Tribe. Každý tribe pak bude mít dva leadery, kteří strategickým směrem povedou svoji část týmu.  

Jan Blaško (36) se stal v průběhu listopadu se novým Content Tribe Technology Leaderem. V nové pozici bude soustředit síly mimo jiné na sjednocování týmu napříč všemi zeměmi Heureka Group, podílet se na vytváření jednotné platformy a mezinárodního produktového katalogu.

„Na starosti budu mít strategický rozvoj tribu, posilování DevOps principů a podporu a rozvoj microservices architektury, která bude v podstatě základem pro one-platform. Moje role zároveň zahrnuje vedení týmů, jejich rozvoj a motivace. V tomto směru bych měl odebrat velkou část agendy z beder Lukáše Putny (CTO celé Heureka Group),” uvedl Jan Blaško.

Ve volném čase se Honza věnuje rodině, baví ho sport a rekreačně hraje hokej. Mezi jeho koníčky patří kryptoměny a obecně IT technologie. 

Ondřej Walter (35) se stal už průběhu září novým Content Tribe Product Leaderem. Předtím působil v Heurece přes 4 roky jako Product Owner se zaměřením na párování, hledání, a zpracování feedů a parametrů. Ondra bude nově na starosti produktové směřování kompletního mezinárodního katalogu včetně vedení a motivace  svého produktového týmu. Ve volném čase Ondra rád cvičí, snaží se občas najít chvíli na čtení a hraje si se svojí skoro roční dcerou.

Na další Tribe Technology Leadery a Tribe Product Leadery aktuálně běží výběrová řízení. 

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama