reklama
reklama
9. 12. 2019 | poslední aktualizace: 9. 12. 2019  17:29

Daniel Živica jmenován CEO VMLY&R CZECH

Agentura VMLY&R dnes oznámila jmenování Daniela Živici na pozici CEO VMLY&R pro Českou republiku. Daniel Živica nastoupí 15. ledna 2020 a bude přímo odpovědný Andrewu Dimitriouovi, CEO VMLY&R pro region EMEA. Současný tandem Tereza Svěráková a Tomáš Dvořák bude s VMLY&R Czech a Danielem Živicou nadále působit na rozvoji klíčových klientů.
-rkp
Silueta - muž
Silueta - muž
autor: Shutterstock

Daniel Živica má v nové pozici za úkol zabezpečit růst agentury VMLY&R a koordinace projektů v oblasti rozvoje značek a zákaznické zkušenosti na českém trhu se zvláštním zřetelem na nové možnosti propojení značek do každodenního života spotřebitelů prostřednictvím integrovaných kreativních a digitálních řešení.

„Ze strategického hlediska je pro úspěch našich klientů čím dál zásadnější dokonalé porozumění zákaznické cesty a komplexního mediálního prostředí. Danova profesní zkušenost pro nás bude jednoznačnou a důležitou výhodou. S podporou a partnerským zapojením Terezy a Tomáše jsme vytvořili silný tým, který bude klientům oporou v dalším růstu,“ řekl k tomu Andrew Dimitriou, CEO VMLY&R pro region EMEA.

„Přidat se k tak úspěšnému a oceňovanému týmu je skvělý pocit. Agentura je plná prvotřídních profesionálů, pulsuje v ní obdivuhodná kreativita a společně máme potenciál nabídnout klientům něco opravdu nového. Abychom nacházeli kreativní odpovědi na ty nejžhavější a zároveň nejtěžší otázky, před nimiž naši klienti nyní stojí, budeme velmi dbát na rozvoj celého týmu, jeho schopností a firemní kultury, jež nám umožní takové odpovědi a taková řešení nalézat,“ komentoval Daniel Živica.

Daniel Živica přichází do VMLY&R ze sesterské agentury WPP, Wavemaker, kterou v pozici Chairmana vede v Čechách a na Slovensku. Předtím působil dvanáct let v agentuře MEC postupně na různých pozicích až k postům CEO a posléze Chairmana společnosti. V rámci svěřeného regionu úspěšně vedl týmy pro klienty jako Asahi, Beiersdorf, Erste Bank, Huawei, L’Oréal, Slovak Telekom, Vodafone Czech Republic a další.

V pozici bude úzce spolupracovat s Terezou Svěrákovou a Tomášem Dvořákem na dalším rozvoji kreativního, strategického a byznysového potenciálu klíčových klientů VMLY&R.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama