reklama
reklama
9. 12. 2019 | poslední aktualizace: 9. 12. 2019  17:21

Ondřej Šimůnek na pozici CEO ve společnosti WAVEMAKER

Wavemaker Česká republika, jedna z předních mediálních agentur na trhu, mění strukturu vedení firmy. Do nově zřízené pozice CEO jmenovala s platností od 1. ledna dosavadního Managing Directora, Ondřeje Šimůnka. Pozice CEO nahradí dosavadní role Managing Director a Chairman pro Českou republiku a Slovensko.
-rkp
Ondřej Šimůnek, CEO ve společnosti WAVEMAKER
Ondřej Šimůnek, CEO ve společnosti WAVEMAKER
autor: WAVEMAKER

Ondřej Šimůnek úspěšně vede agenturu Wavemaker od roku 2015. „Budeme dále rozvíjet naši strategii, která se opírá o silné datové zázemí Wavemaker a rozsáhlé znalosti zákaznického chování k tomu, abychom podpořili obchodní růst našich klientů v rychle se měnícím tržním prostředí,“ vysvětluje Ondřej Šimůnek.   

Ondřej Šimůnek nastartoval svoji kariéru v mediálních agenturách před 17 lety jako Production Manager u Ark Thompson. Zkušenosti získal také v agenturách Mindshare a MediaVest. V agentuře Wavemaker působí od roku 2013. V roce 2015 byl jmenován do role Managing Director MEC (nyní Wavemaker). Ondřej je nadšeným sportovcem a fanouškem své rodiny.

Jiří Svoboda, ředitel GroupM, k novému nastavení dodává: „Držím Ondřejovi palce při dalším rozvoji Wavemakeru a chci poděkovat Danielu Živicovi, který spolu s Ondřejem úspěšně rozvíjel firmu v České republice a na Slovensku v roli Chairmana CZ&SK. Daniel se od začátku ledna chopí nové role v rámci skupiny WPP.“

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama