reklama
reklama
29. 11. 2019 | poslední aktualizace: 29. 11. 2019  10:07

Václav Dušek posílil digitální agenturu BlueGhost

Digitální agentura BlueGhost, která již více než 15 let realizuje komplexní řešení webů, e-shopů a on-line kampaní, posiluje svůj obchodně-marketingový tým. Nově ho doplní Václav Dušek, který předtím zastával pozici marketingového ředitele Zásilkovny. Vedle strategického plánování a propagace, se bude podílet na vyhledávání nových obchodních příležitostí. Václav také působí na Vysoké škole ekonomické v Praze jako lektor 3D grafiky.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Václav Dušek, digitální agentura BlueGhost
Václav Dušek, digitální agentura BlueGhost
autor: BlueGhost

Václav Dušek působil jako marketingový specialista pro sektor B2B ve společnosti Diskus. Dále pak jako PR specialista pro Hospodářskou komoru ČR a také jako kreativec a grafik v kreativní a digitální agentuře Simopt.

„Jsem rád, že jsem dostal příležitost rozšířit řady digitální agentury BlueGhost, která pomáhá klientům v digitálním světě s on-line aplikacemi, firemními weby, e-shopy a marketingem jako takovým. V oboru se pohybuji více než osm let a rád své zkušenosti uplatním u našich klientů, kterým tak pomohu realizovat jejich přání,” říká Václav Dušek.

„Tým Modrého ducha v tomto roce poměrně zásadně posílil o nové designery, programátory a také obsahové specialisty. Navíc jsme nyní získali někoho s tak bohatými zkušenostmi z marketingu, jako je Václav. Příchod nových seniorních kolegů reaguje na rostoucí poptávku po našich službách a zároveň slibuje další nárůst kvality našich řešení. Stále však nejsme spokojeni dále sháníme zkušené designery i programátory, kteří nám pomohou uskutečnit nové zajímavé projekty,” říká Lukáš Pilka, kreativní ředitel digitální agentury BlueGhost

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama