reklama
reklama
26. 11. 2019 | poslední aktualizace: 26. 11. 2019  09:51

Filip Horký přichází do Livesportu rozjet globální projekt FlashNews

S cílem vytvořit moderní agregátor zpráv pro miliony lidí na celém světě přichází do české společnosti Livesport novinář Filip Horký. Od prosince v ní povede FlashNews, unikátní zpravodajství na míru s globálními ambicemi.
-rkp
Filip Horký, společnost Livesport
Filip Horký, společnost Livesport
autor: Livesport

Filip Horký působil přes 10 let v médiích, v nichž se věnoval sportovnímu, domácímu i zahraničnímu zpravodajství. V barvách ČT24, DVTV nebo Seznamu přinášel informace například z válečné zóny na východě Ukrajiny, iráckého Mosulu či z prezidentských voleb v USA a Rusku. Poslední rok vedl televizní zpravodajství v TV Seznam, kde se mj. podílel na dosud nejsledovanějším vysílání stanice z protestů na Letné v červnu 2019.

Rychlé sportovní zpravodajství Livesportu ve více než 30 jazycích dnes vyhledává kolem 85 milionů příznivců měsíčně. FlashNews ale bude určený nejen jim: plnoformátový agregátor zpravodajství má za cíl oslovit kromě současných uživatelů Livesportu i další lidi, kteří se chtějí jednoduše dostávat ke zprávám, jež je zajímají.

“FlashNews budou osobními novinami, které vytvoří jedinečný informační prostor. V něm bude pro každého snadné se orientovat, přestože do něj budou proudit zprávy z tisíců zdrojů z celého světa,” přibližuje plány CEO Livesportu Martin Hájek. “S nedávným vstupem do společnosti Tapito jsme získali důležitý technologický základ pro tak rozsáhlý projekt. Nepochybuji o tom, že Filip teď FlashNews dokáže dát ten správný směr. Spolu s ním přichází ohromné zkušenosti z velkých médií, a hlavně energie člověka, který šířením zpráv žije,” dodává.

“Je mi obrovskou ctí mít možnost se podílet na budování něčeho skutečně globálního. V Livesportu jsem našel unikátní myšlení, které z Česka dokázalo dobýt svět. Těším se, že už v příštím roce budeme spouštět FlashNews a postupně ho rozšiřovat do celého světa. A těším se i na další roky, kdy budeme přidávat funkce, které zatím nikdo jiný na jednom místě nenabízí,” říká Filip Horký.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama