reklama
reklama
22. 11. 2019 | poslední aktualizace: 23. 11. 2019  16:18

Jana Dudrová a Denisa Dvořáková posilují tým Communication Lab

Agentura Communication Lab nabrala dvě nové posily. Na pozici Account Managera nastoupila Jana Dudrová, která má na starost klienta Facebook. S ostatními klienty v agentuře z pozice PR Executive vypomáhá Denisa Dvořáková.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Jana Dudrová a Denisa Dvořáková, agentura Communication Lab
Jana Dudrová a Denisa Dvořáková, agentura Communication Lab
autor: Communication Lab

Jana Dudrová přebírá jako Account Manager korporátní komunikaci a strategické poradeství pro klienta Facebook. Zkušenosti sbírala v agenturách AMI Communications a Best Commnications, kde pracovala pro technologické, strojírenské, průmyslové, letecké a další klienty, mezi nimiž byli například Emirates, Kiwi.com, Bell Helicopters, JetBrains, Liftago a China General Nuclear.

Denisa Dvořáková, která sbírala zkušenosti v oddělení interní komunikace ČSOB v létě nastoupila na pozici PR Executive. V agenturním prostředí pracovala v PR oddělení skupiny Publicis Groupe, kde se podílela na komunikaci klientů z oblasti FMCG, průmyslu, technologií a auto-moto.

„Letos se nám dařilo rozšiřovat stávající spolupráce i získávat nové klienty a pracovat na zajímavých projektech. A jsem moc ráda, že máme štěstí shánět i kvalitní zaměstnance. Bez nich by ostatně nebylo možné se dále posouvat,” dodává Michaela Studená stojící v čele agentury.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama