reklama
reklama
22. 11. 2019 | poslední aktualizace: 23. 11. 2019  16:09

Veronika Tamchynová ředitelkou PR a komunikace Four Seasons Hotel Prague

Zkušená profesionálka v oblasti komunikace a marketingu, která nedávno absolvovala studium mezinárodního managementu módy a luxusního zboží na MIT Sloan of Management v Bostonu v USA Veronika Tamchynová, se stala novou ředitelkou PR a komunikace pražského hotelu Four Seasons Hotel Prague. Na této pozici tak nahradila Martinu Vávrovou, která se stala ředitelku marketingu hotelu.
-rkp
Veronika Tamchynová, ředitelka PR a komunikace Four Seasons Hotel Prague
Veronika Tamchynová, ředitelka PR a komunikace Four Seasons Hotel Prague
autor: Four Seasons Hotel Prague

Veronika Tamchynová do Four Seasons Hotel Prague přináší rozsáhlé zkušenosti z oblasti komunikace, public relations, brand managementu i organizace eventů.

„Mým cílem je udržet a nadále posilovat vysokou úroveň prezentace hotelu Four Seasons Prague u nás i v zahraničí. V příštím roce budeme rozvíjet spolupráci hotelu s českými značkami a pokračovat ve spolupráci s Mercedes Benz Prague Fashion Week a Mezinárodním filmovým festivalem v Karlových Varech. Plánujeme také navázat na úspěšný koncept našich pop-up restaurací a pracujeme na nových unikátních zážitcích, které budou představeny během příštího roku,“ říká Veronika Tamchynová.

V roli ředitelky PR a komunikace bude mít zodpovědnost za strategické vedení a koordinaci kampaní společnosti na klíčových a nových trzích, včetně restaurace CottoCrudo a AVA Spa, digitální marketing, projekty sociální odpovědnosti, komunikaci se spolupracujícími agenturami a další.

Během své více než dvacetileté praxe ve vedoucích pozicích působila například jako ředitelka interní komunikace a PR pro společnost IBM, marketingová konzultantka pro Walt Disney Company nebo vedoucí globální komunikace v DHL IT Services. V posledních letech pracovala pro společnost NBCUniversal International Networks jako vedoucí komunikace kanálu E! Entertainment pro Českou republiku a Slovensko a na pozici marketingové ředitelky módního časopisu Vogue CS. Je  spoluzakladatelkou konference Inspirativní Networking určenou pro manažerky ze středního a vyššího managementu.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama