reklama
reklama
7. 11. 2019 | poslední aktualizace: 7. 11. 2019  08:40
Nemessanyi posílila americký tým společnosti Keboola

Tereza Nemessanyi posílila americký tým společnosti Keboola

Společnost Keboola, tvůrce cloudové platformy na zpracování dat, kterou používají úspěšné startupy, významní hráči v retailu i e-commerce, oznámila, že na pozici Chief Revenue Officer nastoupila Tereza Nemessanyi, která dříve odpovídala za globální partnerství a strategii v Microsoft Commercial Software Engineering. V Keboole bude mít na starost růst společnosti, její podporu na severoamerickém trhu a upevnění klíčových partnerství, například právě s Microsoftem.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | manažer | cloud | Microsoft
Tereza Nemessanyi, Chief Revenue Officer společnosti Keboola
Tereza Nemessanyi, Chief Revenue Officer společnosti Keboola
autor: Keboola

Tereza Nemessanyi se přes 25 let zabývá digitální transformací pro začínající i velké podniky. Před svým nástupem do Kebooly působila jako ředitelka pro globální partnerství a strategii v Microsoft Commercial Software Engineering. Vedla také partnerství Microsoftu s nejlepšími technologickými akcelerátory a startupy na východě USA a v Kanadě. Dříve pracovala jako strategická konzultantka PWC, zakladatelka a CEO startupu Honestly Now nebo seniorní finanční analytička ve společnosti Walt Disney. Časopis Forbes ji vybral mezi 10 podnikatelek, které byste měli sledovat, a zařadil ji do žebříčku 40 nad 40.

“Keboola přináší řešení pro firmy, které mají problémy s daty a digitální transformací, a to nejen v Severní Americe. Na špičce všech trhů budou firmy, které dokáží se svými daty pracovat. Právě Keboola jim umožňuje využít potenciál, který se v jejich vlastních datech skrývá,” říká Tereza Nemessanyi, Chief Revenue Officer Kebooly.

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama