reklama
reklama
7. 11. 2019 | poslední aktualizace: 7. 11. 2019  07:25

Jiří Švancara marketingovým ředitelem Cinema City

Společnost Cinema City má nového marketingového ředitele. Na tomto postu zaštiťující nejen Českou republiku, ale i Slovensko střídá Roberta Švece od 1. listopadu 2019 Jiří Švancara.
-rkp
Jiří Švancara, marketingový ředitel Cinema City
Jiří Švancara, marketingový ředitel Cinema City
autor: Cinema City

Jiří Švancara je marketingovým profesionálem s více než 15-ti letými zkušenostmi v potravinářském a nápojovém průmyslu, službách a také ve vlastním podnikání s hmatatelnými úspěchy. Do Cinema City přichází ze společnosti Heineken, kde působil na pozici Group Brand Manager a odpovídal za projekty v klastru Česká republika, Slovensko a Maďarsko. Před Heinekenem byl dlouhá léta součástí marketingového týmu nejprve v Plzeňském Prazdroji, Sodexo a posléze i ve společnosti Kofola.

Do Cinema City přichází s následujícími plány. „Mým cílem je udělat ze Cinema City nejlepší místo pro sledování filmů v Čechách i na Slovensku. Chci se při tom zaměřit jak na zážitek přímo v kině, tak na proces, který návštěvě kina předchází. Např. věrnostní program nebo systém rezervace a nákupu vstupenek v on-line bych rád zjednodušil.”

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama