reklama
reklama
6. 11. 2019 | poslední aktualizace: 6. 11. 2019  19:08

Petr Bažant novým Managing Partnerem skupiny KNOWLIMITS

Od listopadu 2019 nastupuje do české nezávislé komunikační skupiny KNOWLIMITS Group Petr Bažant. Po Markétě Dyllong se stává druhým managing partnerem. Na tento post přichází po působení jako CEO skupiny Omnicom Media Group a s více než 20 lety zkušeností v oblasti mediálních agentur. Jeho hlavním úkolem bude řídit obchodní vztahy v České republice a také v dalších šesti evropských zemích, ve kterých skupina KNOWLIMITS aktuálně působí.
-rkp
Petr Bažant, Managing Partner skupiny KNOWLIMITS
Petr Bažant, Managing Partner skupiny KNOWLIMITS
autor: KNOWLIMITS

Petr Bažant (42) začínal v polovině 90. let v mediálním oddělení MARK/BBDO, které náleží do Omnicom Media Group. V roce 1997 ze skupiny odešel, aby zastával pozici Deputy Managing Director v agentuře MediaCom. Následně působil jako mediální ředitel v Universal McCann a v roce 2001 se vrátil zpět do Omnicomu. Zde postupně zastával pozice mediálního ředitele OMD, Managing Directora OMD a od roku 2008 byl zodpovědný také řízení nákupního sdružení Opera. Současně mezi roky 2006 a 2010 působil na pozici Trading Director pro CEE. V roce 2010 se pak stal CEO Omnicom Media Group a tuto funkci zastával až do roku 2018. Od listopadu 2019 nově působí jako Managing Partner skupiny KNOWLIMITS.

„Tuto změnu a novou příležitost v profesním životě vítám. Do KNOWLIMITS Group nastupuji s jasnou vizí, jak tuto etablovanou značku s rostoucím klientským portfoliem a velkým potenciálem dále rozvíjet. Chci se zaměřit na služby poskytované klientům a podílet se na přípravě inovativních nástrojů, které se stávají nezbytnou přidanou hodnotou, kterou klienti od své mediální agentury očekávají,“ říká Petr Bažant, který bude v rámci skupiny agentur KNOWLIMITS zodpovídat především za řízení obchodních vztahů, výzkum a rozvoj nových produktů skupiny.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama