reklama
reklama
4. 11. 2019 | poslední aktualizace: 4. 11. 2019  10:46
Krátký vede tým expertů na průmysl 4.0 v KPMG

Jiří Krátký, Pavel Vrba a Bohumil Čapek tvoří tým expertů na průmysl 4.0 společnosti KPMG

Do české kanceláře KPMG nastoupila trojice odborníků na digitalizaci průmyslových firem. Nový tým z pozice Associate Director povede Jiří Krátký, doplní ho Pavel Vrba a Bohumil Čapek. Hlavním cílem týmu je pomoci průmyslovým podnikům transformovat se na digitální firmy budoucnosti s využitím umělé inteligence, internetu věcí a principů průmyslu 4.0.
ICT Revue
Jiří Krátký, Associate Director české kanceláře KPMG
Jiří Krátký, Associate Director české kanceláře KPMG
autor: KPMG

Jiří Krátký je zkušený manažer s dlouholetou praxí z řízení českých i mezinárodních technologických firem jako je Alton Group, EMC, Sun Microsystems. V poslední době působil ve Foxconn 4Tech, kde zastával pozici komerčního ředitele. Studoval na ČVUT v Praze a na IMD v Lausanne.

Pavel Vrba se v ICT pohybuje přes dvacet let. Zajímá ho vývoj inovativních produktů a řešení pro aplikaci v průmyslu s využitím nejmodernějších ICT technologií. Působil jako R&D manažer ve společnostech Rockwell Automation a Foxconn 4Tech. Vedl skupinu průmyslově zaměřeného výzkumu na ČVUT.

Bohumil Čapek spojil svou profesní kariéru se skupinou Foxconn, kde působil na manažerských pozicích v oblasti průmyslového inženýringu. Soustředí se na technologie pro automatizaci, optimalizaci výrobních a logistických procesů a pokročilou robotiku.

Jiří Krátký, Pavel Vrba a Bohumil Čapek tvoří  tým expertů na průmysl 4.0 společnosti KPMG

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama