reklama
reklama
29. 10. 2019 | poslední aktualizace: 29. 10. 2019  21:04
Zaki řídí marketing společnosti Neeco

Lucie Zaki manažerkou marketingu společnosti Neeco

NEECO Global ICT Services, poskytovatel řešení v oblasti informačních technologií a systémové integrace, posiluje svůj manažerský tým. Spolu s růstem firmy a její expanzí na světových trzích narůstají požadavky na rozšíření týmu Neeco. Manažerkou marketingu byla jmenována Lucie Zaki.
ICT Revue
Čtěte více o: personálie | manažer | marketing | ICT | integrace | Neeco
Lucie Zaki, manažerka marketingu společnosti Neeco
Lucie Zaki, manažerka marketingu společnosti Neeco
autor: MILAN MOSNA

Lucie Zaki (45) se dlouhodobě specializuje na marketingovou komunikaci na B2B trzích. Působila jako marketingová manažerka firem z oblasti průmyslu, energetiky či informačních technologií. Realizovala exportní průmyslové veletrhy v agentuře Czech Trade. V uplynulém roce působila jako konzultantka marketingových strategií firem a založila iniciativu #vsichnizB2Bmarketingu, je místopředsedkyní Revizní Rady PR Klubu.

„Neeco v současné době rychle roste a prochází transformací, a proto sílí i potřeba kvalitní marketingové komunikace. Mým cílem bude nejen dokončit transformaci marketingového oddělení, ale i zavedení nových postupů a zapojení nových komunikačních kanálů,“ říká Lucie Zaki. „Nejvíce se těším na zařazení nových marketingových přístupů založených na úzké spolupráci s obchodním týmem do komunikační strategie firmy”, dodává.

Lucie Zaki povede marketingový tým a bude zodpovědná za globální marketingovou strategii a komunikační aktivity Neeco po celém světe.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama