reklama
reklama
24. 10. 2019 | poslední aktualizace: 24. 10. 2019  10:07

Kingston Technology uvedl na trh firemní SSD disky optimalizované pro čtení velkého množství dat

Společnost Kingston Digital Europe začala dodávat firemní SSD disky řady Data Center 450R (DC450R) určené pro datová centra. Jedná se o velmi výkonné 6Gb/s SATA SSD disky s 3D TLC NAND technologií, které jsou optimalizované pro aplikace vyžadující převážně čtení dat. Tyto rychlé serverové SSD disky nabízejí kromě velkého výkonu také vynikající předvídatelnost rychlosti provádění I/O operací a latence, což je jedním z důležitých aktuálních požadavků kladených na SSD disky pro datová centra.
ICT Revue
Kingston Technology uvedl na trh firemní SSD disky 450R pro datová centra
Kingston Technology uvedl na trh firemní SSD disky 450R pro datová centra
autor: Kingston

Disky Kingston DC450R se vyrábí pro pracovní zátěž, která vyžaduje nepřetržitou provozuschopnost a spolehlivost, jako jsou sítě pro doručování obsahu (CDN), aplikace zpracovávané na okrajích sítě (Edge Computing) a široká škála softwarově definovaných architektur úložišť dat. Je vybaven specificky zaměřenou sadou funkcí, která z něj dělá cenově výhodné řešení pro datová centra hledající nejvhodnější SSD disky pro svoje aplikace. DC450R nabízí tvůrcům systémů a poskytovatelům cloudu vysoký předvídatelný výkon, aby dokázali spolehlivě plnit požadavky zákazníků a dodržovat dohody o úrovni služeb (SLA).

Disk Kingston DC450R 480GB„Dnešní datová centra a provozované aplikace vyžadují vhodně optimalizované SSD disky se speciální sadou funkcí pro aplikace zaměřené na čtení dat,“ říká Tony Hollingsbee, obchodní manažer Kingstone pro SSD v regionu EMEA. „Model DC450R jsme navrhli tak, aby tyto požadavky splňoval. Dává tak manažerům datových center možnost vybrat si SSD disky přizpůsobené jejich pracovní zátěži a nemuset utrácet za dražší SSD disky pro aplikace s velkými nároky na zápis dat. Disk DC450R nabízí velkou rychlost provádění I/O operací a předvídatelně nízkou latenci k zajištění vysoké a konzistentní úrovně výkonu jak na straně provozovatele, tak na straně uživatelského rozhraní.“ 

Disky DC405R jsou k dispozici v kapacitách 480 GB, 960 GB, 1,92 TB a 3,84 TB1 a mají omezenou pětiletou záruku a bezplatnou technickou podporu.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama