reklama
reklama
24. 10. 2019 | poslední aktualizace: 24. 10. 2019  09:34
Preece CEO Panasonicu pro střední a východní Evropu

David Preece generálním ředitelem společnosti Panasonic pro střední a východní Evropu

Novým generálním ředitelem společnosti Panasonic pro region střední a východní Evropy se stal David Preece. Do funkce byl jmenován 1. října 2019.
ICT Revue
David Preece, generální ředitel společnosti Panasonic pro střední a východní Evropu
David Preece, generální ředitel společnosti Panasonic pro střední a východní Evropu
autor: Panasonic

David Preece začal pracovat ve společnosti Panasonic ve Velké Británii v roce 1991. Předtím byl zaměstnancem japonské společnosti Roland Corporation, která se zabývá výrobou elektronických hudebních nástrojů. V rámci působení ve společnosti Panasonic prošel řadou marketingových a obchodních pozic na různých evropských trzích. V roce 2013 se přesunul do marketingové centrály firmy v Německu jako ředitel Strategie značky a od roku 2015 působil ve Velké Británii jako ředitel Marketingu a zástupce generálního ředitele.

Ke svému jmenování do funkce David Preece uvedl: „Přicházím z trhu, kde Panasonic dokázal získat dominantní podíl spotřebitelského trhu v oblasti OLED, digitálních fotoaparátů, audia, videa, kuchyňských spotřebičů, telefonních přístrojů a přístrojů pro péči o tělo. V rámci evropského regionu vidím řadu příležitostí, jak náš byznys rozšířit. Vedle našich klíčových výrobků v oblastech audio-video a televizorů, vidím obrovský potenciál růstu zejména na stále se zvětšujícím trhu péče o tělo. Zde je Panasonic jedničkou na japonském trhu a vnímá Evropu jako klíčový trh pro další expanzi. Stejně je tomu u sluchátek, kde společnost Panasonic zvyšuje investice do vývoje, aby mohla poskytnout jedinečné inovace. Společnost zažívá zajímavé změny a já se těším na posílení vztahů s obchodníky v regionu a na vytváření vzájemně výhodných prodejních aktivit.“

Autoři: ICT Revue
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama