reklama
reklama
21. 10. 2019 | poslední aktualizace: 21. 10. 2019  10:11

Miriama Švachová a Jiří Bláha novými konzultanty v BNP Paribas Real Estate

Na seniorské pozice konzultantů do týmu Oddělení pronájmu kanceláří v pražské pobočce mezinárodní poradenské společnosti BNP Paribas Real Estate nastoupily dvě důležité posily. Odbornému poradenství, prodeji i pronájmu svými zkušenostmi pomohou Miriama Švachová a Jiří Bláha.
-rkp
Miriama Švachová a Jiří Bláha novými konzultanty v BNP Paribas Real Estate
Miriama Švachová a Jiří Bláha novými konzultanty v BNP Paribas Real Estate
autor: Pavel Ovsik

Miriama Švachová nastoupila do týmu BNP Paribas Real Estate Czech Republic po svém téměř desetiletém angažmá v české pobočce módního řetězce H&M (Hennes & Mauritz). Zde v minulosti zastávala pozici manažera pronájmů v Oddělení výstavby a expanze. Miriama byla zodpovědná za správu portfolia prostor, včetně smluvního plnění, rozpočtů a nákladových predikcí. K jejím povinnostem patřilo rovněž vyjednávání a podmínkách a předjednávání nájemních smluv.

Jiří Bláha bude zodpovědný za kontakt s nájemci kanceláří. Má 10 let zkušeností v oblasti realit. Po celou dobu své kariéry byl zodpovědný za prodej a pronájem kancelářských prostor, prezentoval různé společnosti při fúzích a akvizicích, pracoval na tvorbě výběrových řízení, spolupracoval s technickým oddělením při vybavování kanceláří a připravoval doporučení pro vedoucí manažery. Jiří zastupoval řadu známých domácích i zahraničních značek, jako jsou IKEA, Stora Enso, Infosys nebo skupina ČEZ.

„Oslovujeme mladé, dynamické lidi, kteří mají znalosti trhu a schopnost porozumět potřebám a očekáváním současných i budoucích klientů. Sektor kancelářských prostor v České republice se vyvíjí velmi rychle. Abychom našim klientům mohli nabídnout nejlepší řešení, neustále sledujeme trendy na trhu. Mít v týmu kolegy, kteří mají zkušenosti s prací s domácími a mezinárodními klienty, nám umožní dále zkvalitnit a rozšířit služby a stát se ještě spolehlivějším obchodním partnerem,“ konstatuje Lena Popová, vedoucí českého týmu Office Agency v BNP Paribas Real Estate.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama