reklama
reklama
18. 10. 2019 | poslední aktualizace: 18. 10. 2019  14:30

Lenka Černohousová a Monika Rohlenová Account Managerkami v AMI Communications

PR agentura AMI Communications má novou posilu. Na pozici Account Manager nastoupila Lenka Černohousová, která společně se svým týmem pečuje o klienty ze segmentu consumer marketing. Zároveň v týmu Nápojů povýšila na pozici Account Manager Monika Rohlenová, která zajišťuje komunikaci klientům z oblasti beverage a gastro.
-rkp
Lenka Černohousová a Monika Rohlenová, Account Managerky v agentuře AMI Communications
Lenka Černohousová a Monika Rohlenová, Account Managerky v agentuře AMI Communications
autor: AMI Communications

Lenka Černohousová má v AMI Communications na starosti L´oréal a zároveň je zodpovědná za rozšíření portfolia klientů. Před příchodem do AMI působila přes osm let v mediálním domě Burda, kde se věnovala především lifestylovým titulům a s nimi spojenými projekty. Pět let například obchodně zodpovídala za Apetit piknik. V praxi měla možnost osvojit si znalosti obchodu, PR, marketingu i produkce.

Lenka je absolventkou Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha se zaměřením na mediální komunikaci a PR. Jejím velkým koníčkem je gastronomie, adrenalinové cestování a interiérový design.

Monika Rohlenová začínala v AMI Communications prací pro Plzeňský Prazdroj a Karlovarské minerální vody (Mattoni 1873). Podílela se na korporátních tématech společnosti Jan Becher Pernod Ricard, kampaních pro Ballantines a pečovala o klienta Sodexo. Aktuálně pro skupinu Mattoni 1873, která je agentuře věrná od roku 2014, zajišťuje PR především pro kulturní a CSR projekty a koordinuje kampaň s celospolečenským přesahem.

Před AMI se Monika věnovala managementu a fundraisingu v neziskovém sektoru se zaměřením na vzdělávání, ekologii a volný čas. Založila jednu z prvních komunitních zahrad v ČR. Monika miluje kvalitní víno, zajímá se o výtvarné umění, architekturu a cirkulární ekonomiku. Její velkou sportovní vášní je kiteboarding.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama