reklama
reklama
17. 10. 2019 | poslední aktualizace: 18. 10. 2019  14:18

Jana Harel novou Head of HR pojišťovny MetLife

Na pozici Head of HR pojišťovny MetLife nastoupila Jana Harel. Jejím hlavním úkolem bude vedení HR týmu pro Čechy a Slovensko, který pokrývá nábor, performance management, péči a rozvoj zaměstnanců a dále spolupracuje s manažery společnosti v oblastech talent managementu, organizačního nastavení jednotlivých oddělení, odměňování apod.
-rkp
Čtěte více o: personálie | HR | pojišťovnictví
Jana Harel, Head of HR MetLife
Jana Harel, Head of HR MetLife
autor: MetLife

Jana Harel má bohaté zkušenosti z oblasti HR. Působila v několika mezinárodních firmách na nejrůznějších HR pozicích, včetně vedoucích. Pracovala například pro společnosti Johnson&Johnson, UPC či Microsoft/Skype, má za sebou řadu profesních školení i dobrovolnických aktivit.

„Těší mě, že mohu na pozici Head of HR pojišťovny MetLife uplatnit své dlouholeté zkušenosti v HR. Mým hlavním cílem je zajistit spokojenost stávajících i nových zaměstnanců pojišťovny MetLife a dále rozvíjet firemní kulturu a pomáhat manažerům dosahovat cílů za pomoci kvalitní HR podpory,“ komentovala svůj nástup Jana Harel, Head of HR MetLife.

Jana Harel je absolventkou MBA studií v oboru Human Resources Management, kromě toho studovala zdravotní školu, cestovní ruch a jazyky.

Ve volném čase se věnuje rodině, přátelům, zvířatům, která má velmi ráda, a poznávaní cizích zemí a kultur.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama