reklama
reklama
18. 10. 2019 | poslední aktualizace: 18. 10. 2019  13:36

Tim Beaudin jmenován generálním ředitelem P3 Logistic Parks

Společnost P3 Logistic Parks („P3“) oznámila jmenování Tima Beaudina novým generálním ředitelem. V P3 od března loňského roku působil jako předseda představenstva, kde ho od začátku října nahrazuje Goh Kok Huat, dřívější provozní ředitel (Chief Operating Officer) fondu GIC. Tim Beaudin přebírá otěže průmyslového developera působícího v Evropě téměř dvě dekády, aby navázal na úspěšný chod společnosti a podporoval vedení P3 v dalším růstu.
-rkp
Tim Beaudin, generální ředitel P3 Logistic Parks
Tim Beaudin, generální ředitel P3 Logistic Parks
autor: P3

"Jsem nadšený, že se mohu ujmout nové role v P3. Posledních 18 měsíců jsem poznával firmu a jsem si dobře vědom silných stránek, které můžeme v současném povzbudivém stavu na trhu průmyslových nemovitostí zúročit. Očekávám, že hnacím motorem v našem odvětví zůstane eCommerce a budeme pokračovat v rozvoji obchodních příležitostí v našem evropském portfoliu. Moje role je jasná; podporovat vedení P3 v jejich plánech posílení pozice na trhu a zajistit, aby byla společnost dobře připravena na budoucí růst,“ říká nový generální ředitel P3 Tim Beaudin.

„V GIC jsme přesvědčeni, že P3 zúročí Timovy bohaté zkušenosti v oboru. Kromě toho bude mít podporu silného týmu s rozsáhlými znalostmi trhu a letitými vazbami. Novým předsedou představenstva P3 jsme jmenovali Goh Kok Huata a věříme, že Tim a jeho tým budou mít z jeho strategického poradenství a poznatků užitek. Díky těmto krokům je P3 na dobré cestě k další éře růstu v Evropě,“ dodal Lee Kok Sun, investiční ředitel GIC Real Estate.

P3 rovněž oznamuje povýšení Jean-Luca Saporita a Davida Marquiny do pozic ředitelů pro development. Ve své nové roli budou podporovat Tima Beaudina v rozvoji byznysu napříč Evropou. Jak Jean-Luc Saporito, tak David Marquina si zároveň zachovávají své dosavadní funkce ředitelů společnosti v Itálii, respektive Španělsku.

„Těší mě, že se mohu připojit k užšímu vedení P3 v době, kdy logistický průmysl zažívá rychlý růst. Ve své nové roli pomůžu lokálním týmům sjednotit aktivity skupiny v oblasti developmentu a akvizic ve Španělsku, Portugalsku, Německu, Polsku a Nizozemsku, a také budu vyhledávat nové obchodní příležitosti. Nadále budu v úzkém kontaktu s našimi zákazníky v celé Evropě,“ sdělil David Marquina, ředitel pro development P3.

„Od roku 2014 jsem byl svědkem nevídaného růstu P3 a jsem si tak dobře vědom jejích silných stránek a potenciálu. Moje nová role v užším vedení P3 je řídit development, vyhledávat nové lokality a obchodní příležitosti společně s řediteli zemí v Itálii, Francii, České republice, Slovensku a Rumunsku,“ řekl Jean-Luc Saporito, ředitel pro development P3.

Změny ve vedení společnosti se nedotknou základů úspěšného růstu P3, které společnost v minulých letech vybudovala. P3 zůstává i nadále dlouhodobým vlastníkem a developerem evropských průmyslových nemovitostí, zachovává si vysoký standard péče o klienty a může se i nadále spolehnout na stabilní kapitál. To vše s podporou GIC, singapurského státního investičního fondu, který je vlastníkem P3.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama