reklama
reklama
2. 10. 2019 | poslední aktualizace: 2. 10. 2019  09:35

Jan Spáčil lídrem advokátní kanceláře Deloitte Legal ve střední Evropě

Vedoucí partner advokátní kanceláře Deloitte Legal Jan Spáčil se stal lídrem Deloitte Legal v regionu střední Evropy. Po třech letech ve vedení firmy, během nichž Deloitte Legal v České republice vyrostla ve druhou největší advokátní kancelář s téměř sto zaměstnanci, se vrací do regionálního řízení. Jeho cílem je vybudovat nejsilnější středoevropskou advokátní kancelář pokrývající jurisdikce od Pobaltí po Jadran a Černé moře.
-rkp
Jan Spáčil, lídr advokátní kanceláře Deloitte Legal ve střední Evropě
Jan Spáčil, lídr advokátní kanceláře Deloitte Legal ve střední Evropě
autor: Deloitte

„Deloitte Legal disponuje ve střední Evropě týmy čítajícími více než 450 právníků, operuje v 18 zemích a 28 městech. To z nás činí bezkonkurenčně největší právní firmu v regionu z pohledu počtu lidí a pokrytí. Záměrně ale používám množný výraz týmy. Zatím totiž plně nevyužíváme potenciál regionální profilace a spolupráce a fungujeme jako spojení jednotlivých lokálních advokátních kanceláří,“ říká Jan Spáčil, vedoucí partner Deloitte Legal CE.

„Především nadnárodní firmy přitom neřeší své potřeby v každém státě individuálně, ale často se dívají na celou střední Evropu jako jeden region a v nás hledají silného a spolehlivého partnera zastřešujícího právní služby pro všechny státy,“ vysvětluje Jan Spáčil.

„Stejně tak stále více středoevropských firem expanduje do blízkého či vzdálenějšího zahraničí a potřebuje regionální právní expertízu a takového poskytovatele právních služeb, který pokryje celý region a zároveň zná dobře lokální specifika v jednotlivých zemích.“

„Těmto potřebám klientů jdeme naproti. Budujeme proto silnou středoevropskou právní firmu, jejíž DNA je postaveno na těsné regionální spolupráci specializovaných právních týmů, které mají detailní znalostí jak oboru, tak lokálního prostředí, na komplexním řešení klientských potřeb prostřednictvím multidisciplinárním přístupu v úzké spolupráci s ostatními odborníky v Deloitte a v neposlední řadě na inovativním způsobu poskytování tradičních právních služeb.“

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama