reklama
reklama
2. 10. 2019 | poslední aktualizace: 2. 10. 2019  09:06

Jan Jurčíček vedoucím oddělení stavebního a projektového poradenství společnosti Savills ČR & SR

Společnost Savills, která poskytuje poradenské služby v oblasti komerčních nemovitostí, jmenovala Jana Jurčíčka na post vedoucího oddělení stavebního a projektového poradenství. Jan Jurčíček ve své funkci zaměří na poskytování celé řady služeb, včetně technické due diligence, projektového řízení, monitorování projektů a fit-outů. Dalším jeho úkolem bude posílení týmu a rozšíření pole působnosti pražské kanceláře, což je jedním z cílů společnosti již od založení české pobočky v roce 2017.
-rkp
Jan Jurčíček, vedoucí oddělení stavebního a projektového poradenství společnosti Savills ČR & SR
Jan Jurčíček, vedoucí oddělení stavebního a projektového poradenství společnosti Savills ČR & SR
autor: Miguel Alonso

Jan Jurčíček přichází ze společnosti Arcadis, kde šest let působil na oddělení projektového poradenství jako Senior Project Manager a od roku 2017 byl členem vedení společnosti. Kromě toho byl zodpovědný za vedení týmu technických expertů, za poskytování technické due diligence pro více než 100 transakcí v celé střední a východní Evropě, stejně tak jako za rozvoj alternativního segmentu trhu, týkajícího se analýzy rizikovosti aktiv a studie proveditelnosti. Během své kariéry také poskytoval poradenství jednomu z největší developerů na Slovensku při optimalizaci interních procesů. V rámci komerčního a rezidenčního sektoru realizoval projekty pro širokou škálu významných klientů, mezi něž patří Blackstone, Valesco, ČMN, CTP, IAD a Invesco.

Stuart Jordan, výkonný ředitel a vedoucí oddělení investic Savills ČR & SR, říká: „Janovo jmenování jde ruku v ruce s růstem společnosti a kvalitními službami, které poskytujeme. Jan disponuje výjimečnými technickými dovednostmi, orientací na klienta, energií a skvělou reputací v oboru, což pro rozšiřování našich aktivit v dané oblasti bude klíčové.“

„Tým stavebního   a projektového poradenství Savills ušel velký kus cesty a pokračuje v rozšiřování svých kompetencí v celé řadě sektorů po celé České a Slovenské republice. Jsem velmi rád, že se k Savills mohu připojit, a je mi potěšením, že budu přítomen u další regionální expanze společnosti,“ dodal Jan Jurčíček.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama